Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira mit vigyek?

Figyelt kérdés
Randizni fogok ely lánnyal. 4 éve nem rabdiztam, nem igazán akartam az exem véget. Úgy érzen magam mint egy kezdő
2018. jún. 13. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit! Hívd meg valamire, az pont elég!
2018. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magadat vidd. :) Az exnek még a gondolatát is hagyd otthon.
2018. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Második randira, ha jól sikerült, nagyon is szép gesztus pl egy virág, de szerintem most még korai lenne.
2018. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magadat.

A virág elhervad, a csoki megolvad, azt se tudod, mit szert. Pl. ciki, ha kiderül, hogy allergiás a mogyoróra, vagy utálja a rózsát.

Legyél udvarias, nyisd ki neki az ajtót, húzd ki a széket, stb. Bőven elég, hogy megmutasd, milyen rendes, jól nevelt srác vagy.

Elég annyit adni, hogy meghívod egy kávéra, fagyira, vagy bármi másra, és nyugodtan ülve tudtok beszélgetni. Ezzel már bőkezűbb vagy, mit a mai srácok többsége.

2018. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én óvszert szoktam, meg elég kp-t. (Szívtam már meg mindkettő hiányát, mondjuk mikor kiderül hogy nincs paypass...)
2018. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!