Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy játszam el az elérhetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy játszam el az elérhetetlen, azt hogy csak egy alkalomra kéne a csaj, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Aki nem tetszik, nem érdekel azzal a csajjal simán tudok közönyös lenni, de a szerelmemmel nem, márpedig azt veszem észre, hogy ez jön be nekik a független férfi, aki meghúzott mindenkit, vagy legalábbis megtehetné. A közönyös figurát, hogy adjam be, ha nem vagyok közönyös? Ha mentálisan is közönyössé teszem magam, akkor meg nem is leszek szerelmes, tehát akkor megint nem volt értelme az egésznek, mert ha bár össze is jönne valami, engem már nem érdekelne, csak egy lenne nekem is. A kérdés,ti hogy színészkednétek el az elérhetetlen? Mit csináljak? Haveroknál is észrevettem, hogy azok zúgnak beléjük, akiket csak kihasználtak, akiért epekednek azok nem, még ha jóképűek is. Nálam is van ilyen, aki tetszik az is akkor ír, ha nem írtam már vagy két hónapja, ha írok akkor meg leszar.

2018. jún. 14. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Színészkedni nem éri meg, csak a színpadon, mert az álarcok mindig lehullanak, vagy így, vagy úgy.A legjobban magadat csapod be ezzel a gerinctelen hozzá állással.


Az általad megfigyelt "közönyösség keltette érdeklődés" viselkedésmechanizmus mögött egy nagyon egyszerű okság van.


A nők természetüknél fogva, ebből a szempontból vizsgálva azt a férfit tartják vonzónak aki produktív valamilyen formában, ennél fogva nincs ideje folyamatosan rájuk figyelni, nem "epekedik" értük aránytalanul és mértéktelenül, illetve nem tudja egy nő őket eltántorítani az eszmétől, amit követnek.


"Attól, hogy hímneműnek születsz még nem leszel férfi.


A férfi attól férfi, hogy ideológiát teremt ami mellett kitart, amiben hisz és halad felé, képes erre az árral szemben is."


Van célod és ambíciód fiú?

2018. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

""

A férfi attól férfi, hogy ideológiát teremt ami mellett kitart, amiben hisz és halad felé, képes erre az árral szemben is.""


Akkor a párkapcsolatban lévő férfiak 90%-a valójában nem is férfi?

2018. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjátszod magad azzal nem mész sokra.

Elég buta ötlet lenne szerintem.

2018. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát kösz, egyes. Aludni nem tudok már annyira hiányzik, hogy a f**ba legyek “produktív“, nem tud érdekelni most semmilyen ideológia, hobbi, karrier semmi, csak az hogy nem tudom felszedni. És nem arról van szó, hogy ny*ladzok utána és kiesik a szemem, ha találkozunk, szimplán érdeklődöm, nem sz**r*m le, ha ettől nem vagyok férfi, akkor ez van.
2018. jún. 14. 12:46
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyszerűen az van, hogy egy szerelmes férfi nem vonzó egy nőnek, nekik olyan kell, akinek nem nagyon számítanak. Most hiába mondod, hogy ne epekedjen valaki, de ha szerelmes, akkor még is hogy, te nem voltál szerelmes egyes? Akkor nem tudsz másra gondolni... A szerelem férfiatlan, lehet ez az igazság.
2018. jún. 14. 13:00
 6/18 A kérdező kommentje:
A másik teoriam, hogy akkor talán tetszik nekik, ha szerelmes vagy, ha azután leszel, hogy ő is, vagy jobb esetben egyszerre. Az, hogy egy férfi szerelemmel nyit egy nem szerelmes nő felé abból nem lesz semmi, mert akkor ugye nyálas köcsög. A gond az, hogy a haverkodás sem megy, mert az meg friendzone, bunkónak kéne lenni, de olyannal akibe szerelmes vagy? Nem megy ez nekem.
2018. jún. 14. 13:08
 7/18 anonim ***** válasza:
Normális nök nem arra buknak,ha bunkó vagy velük meg ilyesmik. Honnan szedsz te ilyen baromságokat?! Atyaég...
2018. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Onnan szedem, hogy látom. A szerelmem szerelme :D már nem tudom, hogy az-e, is az, egy suttyó, paraszt, kivagyi gyerek. A lány pedig normális, nem is láttam még ilyen kedves csajt (egyébként ő azért is normális mert tudja, hogy csak strigula lenne, de legalább ebbe nem megy bele). Haverom szintén bunkozott egy csajjal, hulla részegen hajnalban ramaszott valaki. Csak szexre kellett neki meg is mondta a lánynak, bunkozott vele végig, mégis meghúzta még kétszer, jó többet már nem tudná, mert a csajnak is van azért egy kis önbizalma, de szerelmes még mindig az fix. Ha a haverom annyit mondana, hogy bocsánat, gyere vissza, menne.
2018. jún. 14. 13:45
 9/18 A kérdező kommentje:
És nem csak ez a két eset van, láttam ezer ilyet, rengeteg bunkot, aki után csorgattak a nyalukat a nők. Ez bántja az egomat, hogy jobb nálam egy köcsög, paraszt, ha ez kell én is ilyen leszek mostmár.
2018. jún. 14. 13:48
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezeknek a lányoknak sem a bunkózás jön be,hanem a faszi,s mindegy nekik,hogy az hogy viselkedik. De lehet van,akinek a bunkózás jön be,de az erösen sérült lelkileg. Ez amúgy a buta tinipi..áknál látható jelenség, normális felnött embereknél nem így müködik a párválasztás.
2018. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!