Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha életem eddigi 27 éve alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életem eddigi 27 éve alatt egy nőnek sem jöttem be, mekkora eséllyel leszek lelki nyomoronc 40 éves koromra?

Figyelt kérdés

Találós kérdés, kérem tegyék meg tétjeiket!


Pro tagok esetleg adhatnak tippeket, hogyan tudnám leküzdeni a nőkkel szembeni láthatatlanságom.


2018. jún. 15. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha megfelelő lépéseket teszel, akkor nagy összeget tennék arra, hogy 1 éven belül legalább a dugásik eljutsz. Ha csak a sebeid nyalogatod és sajnáltatod magad, akkor meg arra tennék nagy összeget, hogy nem is kell megvárni a 40-et, hamarabb eljön a vég.
2018. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 Ez idő alatt már nemhogy lépéseket tettem, de körbegyalogoltam a világot... Adok magamra (persze átlagos színvonalon, nem szarom a pénzt), értelmesnek, kedvesnek tartanak az emberek, jó vagyok a munkámban, van beszélőkém, ismerkedem élőben munkahelyen, online társkeresőn, meg ahol éppen lehetőség adódik, de próbálok nem rágörcsölni, mégis az van, hogy egy beszélgetésnél tovább senkinek sem kellek. Hát legalább itt hadd sírjam ki a bánatom, ha máshol nem szokásom...
2018. jún. 15. 16:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érzik rajtad, hogy görcsölsz. Szűz vag ymég?
2018. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Nem, de az a kapcsolat is kiderült, hogy csak szánalomból volt... Nem érzem, hogy görcsölnék, az utóbbi időben elengedtem a sztorit, de mikor épp ráérek gondolkodni (mint most), akkor belém hasít az érzés.
2018. jún. 15. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy jósnőt, hogy mi lesz a jövőd!


De az biztos, hogy valamit rosszul csinálsz.

2018. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Viselj katicás szélforgót a sapidon.
2018. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Az biztos, de mit?!


#6 Nem hordok sapkát. Az baj?

2018. jún. 15. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez az itt is igaz a két mondás, hogy: soha ne mondd, hogy soha és majd akkor megyünk át a hídon amikor odaértünk... Ne szaladj előre, de ezért ne is írd le magad , teljesen felesleges lenne.
2018. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért nem sportolsz valamit?

A sportos pasik bejönnek a csajoknak.

Egyszerre akár 2 nőd is lehetne.

2018. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

azt írod egy beszélgetésnél többet senki nem akar veled?

ezt miből gondolod? és azt miből gondolod hogy egy beszélgetéssel meg lehet szerettetni magad? ez csak a filmeken működik

2018. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!