Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha életem eddigi 27 éve alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha életem eddigi 27 éve alatt egy nőnek sem jöttem be, mekkora eséllyel leszek lelki nyomoronc 40 éves koromra?

Figyelt kérdés

Találós kérdés, kérem tegyék meg tétjeiket!


Pro tagok esetleg adhatnak tippeket, hogyan tudnám leküzdeni a nőkkel szembeni láthatatlanságom.


2018. jún. 15. 16:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9 Edzeni és futni járok, mindenhova kerékpárral közlekedek, nem ritkán 20-30 km-t naponta. Ha ez nem sportolás, akkor semmi. :D Van eredménye? Mint látszik, semmi.


#10 Mikor ismerkedünk, el kell kezdeni valahogy, ez általában (a legtöbb háztartásban) beszélgetéssel indul, nem pedig dugással. Aztán ebből a társalgásból, flörtölésből nem lesz semmi (mert egyoldalú).

2018. jún. 15. 20:49
 12/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy mekkora eséllyel leszel "lelki nyomoronc" 40 éves korodra, KIZÁRÓLAG RAJTAD MÚLIK.
2018. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel.
2018. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!