Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejöjjek egy olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy olyan nővel aki nász útján félrelépett?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik sokat beszélgetünk, szimpatikus csak tudom róla hogy azért lett vége a házasságának mert pont a nászúton lépett félre állítólag nagyon helyes volt a pasi és nem tudott uralkodni magán
2018. jún. 21. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Undorító :D
2018. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy összejöjj vele, max dugd meg egyszer-kétszer, ha mindketten függetlenek vagytok.
2018. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, persze, nem tudott uralkodni... A qrva anyját, azt. :D Ösztönlény az összes ilyen nyomorék, akár ffi, akár nő. Nekem sem viszket annyira, hogy a legvonzóbb férfiért eláruljam a párom, aki a társam és a barátom.

N

2018. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Hàt ez van,mièrt nem èrte el a pasi,hogy ne lèpjen fèlre,mièrt nem nèzett ki úgy?

Ennyi.


Amúgy simàn mert nekem helyèn az önbecsülèsem,plusz kigyùrt vagyok,lebarnulva is,egzisztencia.

Èn így àllok hozzá.


Próbáld meg,ha helyèn vagy mindentekintetben akkor no para.

A fèrje is hibàs volt tutira,gondolom dugni se tudott úgy a csàvó.

2018. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Az csak kis szösszenet az életében. Minden embernek van az életében olyan döntés, ami később rossznak bizonyul. Semmit nem jelent.
2018. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
4: Ha annyira szar volt, nem kellett volna igent sem mondani.
2018. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Ennek semmi tartása nincs, menekülj tőle. :D

Egy "ösztön állat", aki bármikor ágyba bújik egy kiszemelt áldozattal. :)

2018. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Komolyat semmiképp sem tudnék belegondolni 😃
2018. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
állítólag?
2018. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esküvő előtt is biztos boldog kapcsolat volt..
2018. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!