Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves szűzként összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves szűzként összejöjjek egy 25 éves anyukával?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismertem meg, alacsony, duci, nem igazán az esetem, de igazából annyira nem vészes.

Szexkapcsolatot nem akar, csak komolyat, én viszont le szeretnék vele feküdni, mivel több ilyen alkalom nem lesz.

Mit csináljak szerintetek?


2018. jún. 19. 10:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
94%
Hát itt nem is egy irányba mutatnak a vektorok! Igazából nem értem a logikádat, óriási katyvaszt fogsz csak keverni vele az életedben és az övében is... Én nem javaslom.
2018. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik külsőre, akkor ne akarj vele összejönni.

Gerinctelen dolog hazudni neki folyamatosan, csak azért hogy meglegyen...

2018. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. Ne legyél akkora k.csög, hogy átvered és hazudsz neki, hogy szereted.
2018. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd azt neki, hogy jo lenne 1-2 szex
2018. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 iamaveryniceguy ***** válasza:
91%

A f_szé nem mész el k_rvázni, ha ennyire fontos neked punciba rakni a kukid? Ne tegyél tönkre másik embert csak azért, mert nyámnyila vagy és nem jutsz puncihoz.


Tessék elmenni fizetőshöz.

2018. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
75%

És ezt te úgy tervezed, hogy majd szépen megvezeted, és pár nap alatt becsalogatod az ágyadba?

Miközben neked nulla párkapcsolati és szexuális tapasztalatod van, neki pedig nyilvánvalóan több.

Szerinted te vagy az első, aki át akarja ejteni, hogy bejusson a bugyijába?

Ha ekkora csajozógép vagy, miért nem akasztasz le egy top csajt?

2018. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
17%
én a helyedben megtenném
2018. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
17%
Még saját gyereked sincs, és 26 évesen már másét akarod nevelni? Még jó hogy komoly kapcsolatot akar. Te lennél az év lúzere.
2018. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 3.14159265357989 ***** válasza:
100%
Hát azt javaslom, legyél őszinte. Neked sem esne jól, ha mondjuk gazdag lennél, sok pénzed lenne, és egy csaj csak azért menne el veled egyszer vacsorázni, meg mondjuk adna egy puszit, mert utána elmész vele vásárolni a Váci utcába, majd miután elköltöttél rá 3 milliót, közölné, hogy szép este volt, de nem vagy az esete, csak ezt muszáj volt bejátszania, mert "több ilyen alkalom nem lesz". Ugyanúgy érzelmi átverés, hazugság a kettő, csak talán amit te tennél, még nagyobb kihasználás lenne... Keress egy rendes lányt, aki tetszik is, mindenki jobban jár úgy.
2018. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél őszinte! Sokkal nagyobb esélyed van rá, hogy ágyba akar vinni egy szüzet, hogy beavassa, mint arra, hogy el tudod csábítani. Ráadásul mindkettőtöknek csalódás lesz az első alkalom, ha úgy áll hozzá, hogy tudsz te már mindent.

Ezenkívül: lefekszel vele, elmondhatod, hogy 2 percet volt punciban a farkad. És? Mi fog változni? Továbbra se lesz belőled puncimágnes, és maradsz szex nélkül évekig, vagy igyekszel kapcsolatot kialakítani ezzel a nővel. Kapcsolatra nem kell? Akkor szexre se ő a jó választás. Teljesen más érzés ám úgy szerelmeskedni, hogy kívánod és mindenestől akarod a másikat, és azt akarod, hogy neki minél jobb legyen.

Az, hogy belevered valakibe, aki nem is tetszik, nem lesz jobb, mint egy gyors farokverés, vagy még olyan se. És rajtad kívül senki se fogja tudni, hogy már nem vagy szűz. Nem változik semmi.

Keress mást, olyat, akivel kapcsolatban tudsz gondolkodni.

2018. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!