Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek, ha egy fiú kézzel írna nektek levelet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a helyzet, hogy a munkahelyemen megismertem egy lányt, és már volt is első randi, amin szerintem ő is jól érezte magát.


És arra gondoltam, hogy most úgy szeretném elhívni, hogy írok neki kézzel levelet, és ha látom, akkor csak odaadom neki, aztán meglátom mit reagál. Valami olyasmit szeretnék beleírni, hogy köszönöm a múltheti talit, és, hogy el vagyok ájulva, hogy milyen igényes és okos, és hogy mit szólna egy következő alkalomhoz.


Amúgy azért gondoltam erre, mert manapság mindenki fb-n, messengeren, e-mailen intéz mindent, és szerintem ez a kézzel írt levél tök ritka, meg egyedi. Javítsatok ki, ha tévedek.


Előre is köszi a válaszokat!

21f


2018. jún. 24. 12:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet nekem tetszene 28N
2018. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. Ha romantikus alkatú a lány szerintem fog neki tetszeni.
2018. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Örülnék neki ;) Kár,hogy ritkák az ilyen esetek. Miért nem veled hozott össze a sors? :D
2018. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem újdonság, párommal szoktuk ezt csinálni.

Bár lehet, hogy sokaknak új és szép dolog.


De ha van lehetőséged személyesen közölni vele, akkor inkább tedd azt. A levélnek éppen az a célja, ha nincs személyes kontaktus. Akkor tedd le inkább az asztalára és ne találkozz vele személyesen. Ennek csak így van értelme.

2018. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki. :) Szerintem nagyon szép gesztus.
2018. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem esnék hasra, hogy tud írni.
2018. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szép! :)
2018. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, kivéve a 6.-tól, ő biztos csak egy iPhone X-től tudna hasraesni.


Mindegy, megírom a levelet, aztán remélem lesz valami. Az biztos, ha ez nem jön be, akkor más lánynál ilyet nem fogok csinálni.

2018. jún. 24. 17:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, ájfón... hagyjad már.


Az a bajom, hogy egy teljesen normális dolgot úgy állítasz be, mintha valami hiperszupercsidicsudi különleges dolog lenne, és térdre kéne borulni, hogy mennyire egyedi vagy. Én is preferálom a kézzel írást, de nem hiszem azt, hogy ettől jobb, értékesebb ember vagyok. Egyszerűen az én személyes preferenciám, nem pedig egy olyan dolog, amivel azt hiszem, másokat totál lenyűgözhetek.

2018. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

pedig leírta rendesen azért választaná,mert ritkának tartja manapság.amúgy tényleg nem nagy szám nekem sem,mert 40 éves vok.de 21 évesen egy digitális bennszülöttnek lehet más a helyzet.

amúgy én is személyesen mondanám el amit akarok ha tehetem.

de levelet is írtam már,csak pár sorosat és nekem akkor fontos volt a megfogalmazás és abban a helyzetben tök jónak tűnt.minden a körülményektől és a személyektől függ.ha bejössz neki akkor kb tökmindegy mit csinálsz,ha nem akkor meg azért.ettől függetlenül ha jól lépéseket hozol előnyödre válhat.inkább azt érdemes eldöntened te magad milyen személyiség vagy és hogy ebbe a lányba mit látsz.és ezután könnyebb már előrébb menni.

2018. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!