Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek, ha egy fiú kézzel írna nektek levelet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az a helyzet, hogy a munkahelyemen megismertem egy lányt, és már volt is első randi, amin szerintem ő is jól érezte magát.


És arra gondoltam, hogy most úgy szeretném elhívni, hogy írok neki kézzel levelet, és ha látom, akkor csak odaadom neki, aztán meglátom mit reagál. Valami olyasmit szeretnék beleírni, hogy köszönöm a múltheti talit, és, hogy el vagyok ájulva, hogy milyen igényes és okos, és hogy mit szólna egy következő alkalomhoz.


Amúgy azért gondoltam erre, mert manapság mindenki fb-n, messengeren, e-mailen intéz mindent, és szerintem ez a kézzel írt levél tök ritka, meg egyedi. Javítsatok ki, ha tévedek.


Előre is köszi a válaszokat!

21f


2018. jún. 24. 12:40
1 2
 11/13 3.14159265357989 ***** válasza:

Szerintem ez nagyon aranyos gesztus :) És itt szerintem nem az a lényeg, hogy "hehe, tud írni" az illető vagy nem, inkább az, hogy mostanában már nem annyira megszokott ebben a korosztályban írott leveleket váltani (legalábbis magam körül ezt látom). Éppen ezért ezzel egyrészt megmutatod, hogy igen, érdekel, áldozol rá időt (oké, nem sok idő, de azért több, mint bepötyögni egy messengerüzenetet a következő szöveggel "jó vót, hnap este 8kor nálam?"), meg azért valami apróság, figyelmesség, és a lány abszolút jogosan úgy érezheti, hogy ezzel ő most különleges a számodra, és nem csak egy újabb sms a sok közül. :) Ha ő is jól érezte magát az első randin, akkor szerintem esélyes, hogy a levélben feltett meghívásra is igent mond! :D

Sok sikert! :)

2018. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én kézzel gyorsabban írok, mint gépen.


Csak ez olyan seggkörbenyalós kérdés, mint a "Tényleg nagyon szuperfurcsa és különleges, hogy lány létemre Star Wars-t nézek?????". Na, ez kb ugyanolyan, ilyen megjátszós. Ha kézzel ír, az a személyisége része. Ha csak azért ír kézzel, hogy érdekesnek mutassa magát, akkor meg...

2018. jún. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak ha olvashatóan tud írni :D
2018. jún. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!