Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz az élet?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkoztam azon hogy ahhoz hogy valaki sikeres legyen az életben annak nagyon nagy szerencséjének kell hogy legyen. Most leginkább a párkapcsolatokra gondolok. Tehát ahoz hogy valakinek legyen párkapcsolata nagyon jó személyiség kell, meg jó testi adottságok. Különben nem sokra jut az ember.


Régebben mindig azt gondoltam hogy előbb utóbb mindenkinek lesz párja, de kezdek rájönni hogy ez nem így van. Én most 22 éves fiú vagyok, és nem volt még sosem barátnőm.


Szerintetek is így van ez hogy szerencsésnek kell hozzá lenni?


2018. jún. 24. 17:37
 1/9 NDSM ***** válasza:
34%
Részben igazad van! Az életben mindenhez(tehát a szerelemhez is) kell egy kis szerencse! De még csak 22 éves vagy ne add fel a reményt! Tőled sokkal idősebbek is keresgélnek, de nem adják fel! T
2018. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Annak örülj amég nincs nekem most kell eladnom miatta a motorom!😢
2018. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg jobban jársz barátnő nélkül. 300 nettó fizetésemből egy ásványvízre nem telik ha az utcán száradok ki és venném kéne. Pedig nem gold digger a baràtnöm. De annyi hétköznapi kiadás jön miatta össsze hogy elmegy a lóvé.
2018. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Előttem szólónak igaza van és még marad motorra is!!!
2018. jún. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem vagy lány.:D
2018. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyan furcsa, mostanában folyton ilyeneket olvasok, hogy 20-30 éves, meg azon túli férfiak (és nők) még nem voltak senkivel. (Bár azt a kérdező nem írta, hogy szűz). Én nő vagyok, emlékszem nekem is milyen nehezen indult a szex, párkapcsolat (pedig szép vagyok, de ez semmit nem jelent, ha valaki félénk) 22 évesen vesztettem el a szüzességem, ez jó pár éve volt és akkor azt gondoltam, hogy ezzel egyedül vagyok, pedig lehet nem is vagyunk kevesen. A fiúnak elmondtam, mert muszáj volt, hogy ne fájjon, de olyan nyögvenyelősen vallottam be, hogy már nem tudta elképzelni, mégis mit akarok neki mondani:)
2018. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kell szerencse, de az ember attól szabad, hogy nemet mondhat a rosszra, ha igent mondani a jóra nem is tud.


Nagyon sok embert ismerek, aki beletörődve valamibe tengődik és olyan emberekkel veszi magát körül, akik csak tönkreteszik. És nem tesz ellene semmit, mintha úgy érezné, hogy ez az élet rendje, hogy ilyen egy barátság, ilyen egy kapcsolat, ilyen egy munkahely... És közben bele sem gondol, hogy az, amiben van és amit tapasztal, attól, hogy nem tapasztalt mást vagy ritkán lát mást, nem lesz normális.


Nagyon sokáig éreztem magam én is emiatt szerencsétlennek, az életet pedig nehéznek... Aztán változtattam és megismertem egy olyan oldalát a világnak, amit addig nem láttam. Sem otthon, sem másoktól. És el sem tudnám képzelni, hogy hagyjam többé, hogy ne így éljek. Szóval lehet, hogy érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy biztos az-e a dolgok természetes menete, amit ti a saját bőrötökön tapasztaltok. Mert van, amikor szerintem egyáltalán nem kéne hagyni sokaknak sok dolgot, akkor sem, ha ezredszerre találkoznak vele a sokadik munkahelyen vagy a sokadik kapcsolatban.

Női és férfi oldalról is.

2018. jún. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert az élet nem tündérmese és nem igazságos. Egyeseknek többet kell melózni dolgokért, másoknak kevesebbet.
2018. jún. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerencséd ,akkor nem lesz nőd. Mert egyszerűen nem arra sodor az élet amerre a párod van.
2018. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!