Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokat akarok egy kapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat akarok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. Volt egy 2éves kapcsolatom.

Sosem kértem tőle egy centet sem, csak fogamzásgátlóra. Azt is úgy, hogy egyik hónapban ő, másikban én. Viszont nem főzök. Egész napjaimat végig dolgozom, mert szeretem saját magamat eltartani. Nem engedtem a páromnak, hogy fizessen a lakásba. (Az én lakásomba laktunk)

Én csak annyit akartam tőle, hogy esténként bújjunk össze, szexeljünk. Napi 1x akartam. Ő inkább elhagyott, mert neki ez sok. Tényleg ennyire azt várják el a férfiak, hogy a nő főzzön inkább otthon?


2018. jún. 25. 16:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kitartottként én is meglépnék. Ha az egyedüli feltételed a napi 1x szex akkor minek nézel engem? baszógépnek akibe bedobsz egy érmét és mielégít? Ellenszolgáltatásként pedig lakhatást biztosítsz?

Van egy csomó pasi itt akik ezzel próbálkoznak nőknél. Na a férfiaknál ez még úgysem jön be.

Akkor szexelek ha megkívánlak és nem akkor ha kell.

2018. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kifizetsz mindent és napi 1x szex kötelező?


Hol lehet sorszámot húzni? :D

2018. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát azért még... igazán főzhettél is volna, így én is elhagynálak. :D F
2018. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!