Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy a tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a tinder szerint valakinek tetszek, mégis azt írja hogy nincs új ember a környéken?

Figyelt kérdés
Nem a napi 100 kedvelés fogyott el, elvileg nincs több ember, de mégis tetszek valakinek, őt miért nem dobja fel?

2018. jún. 26. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Etetés. Bele van programozva, hogy még többet nyomkodd és leginkább, hogy költs rá. Hihetetlen, hogy emberek még mindig benyalják a tindert.. :D
2018. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, ez nem az, aranykeretben ott mutatja pixelesen, és nyilván akkor tudom meg konkrétan ki ő, ha tinder goldra fizetek elő, anélkül is egy idő után kiadja azt a személyt a keresőben, aki ki volt pixelezve :D
2018. jún. 26. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor most a kommented után olvasd el újra mit írtam..
2018. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link] eu/view.php?filename=249IMG_20180626_145537.png


erről van szó, a kepfeltoltes és az eu közé tegyen egy pontot aki kíváncsi, másképp nem engedte felrakni :D

2018. jún. 26. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire naiv. Ez egy kamu, azt akarják, hogy fizess elő. Ennyi.
2018. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__9..


Ez nem az én kérdésem, de látod, más is így tudja, hogy az valóban egy kedvelés, annyiban igaz, hogy "ha annyira kíváncsi vagy hogy ki az, fizess", de jártam már így párszor, kiadta a pixeleket, majd megtaláltam a keresésben, párba is álltunk, tehát nem kamu. Csak kicsit zavaró hogy most nem adja ki a keresőben, ezért érdekelt hogy mégis mi ennek az oka :D

2018. jún. 26. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kamu. Azért, mert neked mondjuk 50kmesre van állítva a szűrés, téged viszont 100kmről likeoltak. Vagy éppen egy milf, akik iránt nem érdeklődsz.
2018. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

jogos, ez is lehetséges, bár mindent maxra állítottam, mégse találtam, kezdem azt hinni hogy csak egy bug :D

2018. jún. 27. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!