Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eléggé elhízott férfiként és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé elhízott férfiként és 170000 nettó jövedelemmel felesleges próbálkoznom olyan nőknél mint Schmidt Sára?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 30. 09:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"3. Ismerek kövér csóró férfit akinek csinos barátnője van. Szóval ezt ne mondjátok a kérdezőnek, miért kell hazudni? Komolyan mondom most már nagyon ideges lettem ezt nem hiszem el ezt a rohadt fórumot....."


Én is ismerhetnék minimálbéres lottónyertest, attól még az esélyeit nagyban javítja, ha nincs elhízva (az egészségi tényezőkről nem is beszélve).

2018. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én ugyan eléggé elhízott sose voltam, de amikor felesleg volt rajtam, akkor tettem érte, hogy lefogyjak. És az sincs kőbe vésve, hogy 170 nettót kell keresni, lehet továbbképezni magad, és akkor találhatsz olyan állást is, ami jobban fizet. (Megjegyzem, az átlagnál valamivel többet keresel.) Viszont te nyilván nem vagy megelégedve vele, mert akkor fel se merülne kérdésként.


De nem kötelező változtatni, biztos vannak olyan kövér nők, akik elfogadnak így is. Csak arra neked sincs gusztusod.

2018. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, hogy olyan elvárásokat kéne támasztani, amiket te is teljesíteni tudsz. Ha te elhízott vagy, kövér, akkor ne várd már el, hogy a másik sovány/normális testalkatú legyen. Én is tapasztaltam ezt társkeresőn. Ha én nem akartam összejönni egy elhízott emberrel, akkor én voltam a felszínes se ggfej. De ha ők nem akarnak egy velük egy súlycsoportban lévő emberrel összejönni, az tök természetes.

Ha meg a fizetéseddel jössz, akkor az meg pont elég arra, hogy lefogyj vagy elmenj edzeni. A fizetésedet meg max a pénzéhes ribizlik érdeklik.

2018. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az ország nagy részében ez a fizu jó átlagnak számít. A kövérség meg csak egy állapot:nem eszel, mozogsz és szépen eltűnik a zsír.
2018. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akik szerint ez a csaj átlagos, kíváncsi lennék milyen bringát tolnak... :D
2018. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!