Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy az ember örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy az ember örök magányra van kárhoztatva?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Ne rinyálj, 15 éves nunát szúrtál eddig.
2018. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
ha önmagát arra kárhoztatja akkor igen
2018. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Van.
2018. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Ahogyan a kettes válaszoló is írta, ha önmagadat arra „kárhoztatod”, akkor igen. Ha folyamatosan ugyanazok szerint a rossz sémák szerint választasz, és nem vállalsz felelősséget a hibás döntéseidért, akkor nem igazán tudsz hosszabb távon kiegyensúlyozott, biztos kapcsolatot kialakítani. Fontos lenne, hogy felismerd, mi az, amit rendszeresen rosszul csinálsz, akár párválasztás szempontjából, akár kapcsolaton belül, és így a felismerés által változtatni tudj rajta.
2018. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szerinem azzal szexelek akivel akarok, törvényes keretek között. Egy 10 évest biztos nem fektetnék meg.

14 fölött meg szabad.

De a kérdésem nem is a szexről szól. -.-

2018. júl. 1. 11:13
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
A hozzáállásodtól függ. Én például egyedül sem érzem magam magányosnak, míg mások társaságban is azok. Jellemtől, egyéntől, életszakasztól, külső tényezőktől is függ. Sok a paraméter, és emberre is válogatja.
2018. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én már igazából eldöntöttem, hogy nem akarok többet semmi; de független a döntésemtől magányosnak érzem magam.
2018. júl. 1. 11:33
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Én tuti olyan nő vagyok
2018. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

Nincs. A te esetedben is eldöntötted.

N

2018. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

A név és a kérdés együtt ötös :)


De azt hittem, a gothokat bedarálta a 2006-2007-es EMO- láz és eltűntek nyom nélkül.

Pedig a fűzők, a kín és kárhozat, csipkés horror nagyon szexi volt :( :D

2018. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!