Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar elhívni bulizni ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar elhívni bulizni ez a csaj?

Figyelt kérdés

Van barátja, most rosszban vannak, de nem szakítottak.

Pár hete irogattam neki, de lepattintott, azóta nem kerestem és akkor ma rámírt hogy menjek bulizni.

Erre válaszul én megkérdeztem, hogy hogy jött ez a kérdés és akar e tőlem valamit?

Mire ő azt írta hogy barátságot, meg eltudna képzelni legjobb fiúbarátnak.

Erre én írtam, hogy köszi nem kérek belőle mert az csicska szerep és nekem hála Istennek van baráti társaságom.

De ugyanakkor fel is idegesített hogy ennyire nem akar tőlem semmit.

Amúgy sincs kedvem bulizni, és ezzel alárendeltnek érezném magam hogy csak miatta mennék el.


24 F



2017. aug. 25. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy barátkozni akar vagy kavarni veled. Ennyiből nem lehet megállapítani.
2017. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Kellett volna valaki, akinek kipanaszkodja magát. De még az is lehet, hogy a pasija is lehettél volna, ha nem jönnek rendbe a dolgok közöttük.
2017. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A legrosszabb ***** válasza:
Lelki szemetesládának jó lettél volna az elkövetkezendő pár hétben, de ne aggódj, ő nyugodt szívvel fog majd pasikázni, amíg te abban reménykedtél volna, hogy esélyed lehet nála.
2017. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szard telibe, ne alázkodj meg.
2017. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!