Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában gyerekes anyuka az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában gyerekes anyuka az olyan férfiaknak kell akik a lúzer kategóriába tartoznak?

Figyelt kérdés
Lúzerség lenne ez az egész aki gyerekes anyukával jön össze? Egyáltalán ezek tényleg olyAn pasik lennének akik nem kelendők, csúnyák stb.
2018. júl. 3. 22:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
Én ismerek egy anyukát, aki elvált, egyedül neveli a gyereket. Gyönyörű szép azt tegyük hozzá, szerintem olyan 35 körül lehet. kedves aranyos... én 25 vagyok de még én is elgondolkoztam a dolgon, habár végül nem mentem bele, még ha nem is enyém a gyerek, felelősséggel tartozni nem akarnék, így offoltam a dolgot.
2018. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
51%
21-es vagyok, azt kihagytam, hogy soha nem volt problémám a nőknél.
2018. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
57%

Van egy gyerekem, aki pontosan kamaszkorát élte amikor összejöttem a párommal. Soha nem akartam ismét férjhez menni,m sőt összeköltözni sem.A pasim nagyon jól áll anyagilag, mi megélünk, de nem luxuskörülmények között. Mindketten elfogadjuk így a helyzetet. 11 éve élünk így, külön, de valahol mégis együtt, anyagilag viszont teljesen függetlenül, és bár gyerek kérdésben mindig besegített tanáccsal, sosem vártam el,hogy Ő nevelje, vagy tartsa el.

Ő kétdiplomás, vezető beosztású, határozott,független, jóképű. És egyáltalán nem lúzer.

2018. júl. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
38%
Az biztos, hogy nehezebb a többgyerekes egyedülálló anyáknak párt találni, mert még ők is válogatnak, pedig eleve egy szűkebb rétegnek kellenek csak. :D
2018. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
32%

Persze,hogy válogatnak! Csak vélhetőleg más szempontok alapján. Miért lenne mindegy Nekik kivel állnak szóba? Sőt, felelősségteljes gondolkodásúként még jobban meggondolja, mérlegeli kivel is lép kapcsolatba.


Valóban nehezebb társat találni, de felejtsétek már le azt,hogy egy gyerekes nő csak a pénztárcát nézi és azt,hogy kinek a nyakába tudja sózni magát és a gyereket.


Sok nő gyerekkel is elboldogul, az apuka anyagilag támogatja,a nagyszülők segítenek a gyereknevelésbe. Nem azért keresnek maguk mellé pasit,hogy eltartójuk legyen, viszont mint nők lehetnek vonzóak, okosak, egzisztenciálisan rendben lévők.


Vannak akik eleve nem olyan kapcsolatot keresnek ahol a pasi odaköltözik.


Nem kötelező ezt bevállalni senkinek ,de nem is kell ráhúzni a vizes lepedőt arra, aki gyerekkel keres párt.

Pasik is vannak egyébként ilyenek.Vagy gyerektartásra fizeti a fél fizetését, vagy hétvégi/szünetes apuka, vagy épp' Ő neveli a gyereket. Bizonyos kor fölött ez már természetes minden verzióban.

2018. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
28%

Főként igen...meg még a többi gyerekes , elvàlt, szakított, egyedülàlló apukànak esetleg, aki nem, vagy nehezen kap meg gyerekmentes, szabad nőket. Akinek jut nő kölyök nélkül, nem fog olyannal összeàllni akinek màs màr csinàlt pàrat.

Ritka kivételek persze mindenhol akadnak.

2018. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
62%

H en pl egyedul oldom meg a gyereket egyedul tartom el.

Azert talaltam nehezzen part mert sokat valogattam...igen gyerekkel is megtehettem.

2018. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
51%
21-22-es, azt nem írtad,hogy az anyuka egyáltalán akart Tőled valamit, vagy csak Te játszottál el a gondolattal, majd húztad le. Mert ez nem mindegy. Ha helyes, kedves, aranyos és okos, akkor vélhetőleg 35 évesen gyerekkel nem egy 25 éves srácra vágyik.
2018. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó! Remélem fordítva is így gondolod. Egy 35 éves gyerekes pasi ha normàlis, kedves aranyos, akkor nem vàgyik 25 éves fiatal nőre.
2018. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Lehetséges szerintem hogy igen. Normális férfi az talál olyan nőt is akinek nincs gyereke. Egy biztos én gyerekes nővel biztos nem jönnék össze. Inkább a halál.
2018. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!