Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amig nem lehet az enyem a...

Amig nem lehet az enyem a kiszemelt srac, addig megorulok erte, de ahogy mar megkaphatnam, nem erdekel mar. Velem van a gond?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ezzel énis így vagyok.Már mikor megkaptam akkor nem olyan érdekes de ez azt bizonyitja hogy se te se én nem voltunk a srácba szerelemesek.
2009. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha megérkezik az a srác akit tényleg szeretsz, akkor érdekelni fog utána is. Ezek csak fellángolások, amikről beszélsz. A szerelem más lesz. Szerintem mindenki átesett ilyeneken, nem kell belőle ügyet csinálni. Még az a jó, hogy időben rájössz, hogy valójában nem is kell és nem mész bele olyan dolgokba, amiket később megbánnál.
2009. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nemgond ? Szoval, igye nincsenek 'tapasztlataim'. Mivel, az a tipus vagyok, aki nem szivesen jon ossze olyan sracokkal akik nem tetszenek. Ha nem erzek iranta barmit is, nem tudok osszejonni veluk. Ez baj ?? :-s
2009. febr. 18. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

dehogy baj...sőt,hiszen a szerelem más,majd a nagy Ő-vel összefogsz jönni,és ha a tied lesz akkor is megőrűlsz érte:P

nyugi,nekem se volt még pasim.mert aki kellett volna az nem lehetett enyém...más nem kellet!!!:D

14/L

2009. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De en mar 16 eves vagyok, legtobb baratnomnek mind van baratja. Oke nekem is volt mar, de 1 max 2 hetes...Ti is voltatok igy mar ?
2009. febr. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!