Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, az gond lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, az gond lenne, ha a kiszemelt pasi jobban van az anyjával?

Figyelt kérdés

Nem vagyok anyuci picifia, Isten ments! Csak hát tartom vele a kapcsolatot, heti 2-3 alkalommal felhív, pár havonta haza utazom a szülőkhöz, de már évek óta teljesen egyedülálló, önálló ember vagyok. Úgy 20 éves koromig próbált még nevelgetni, anyuci kicsi fiát faragni belőlem, de akkor elbeszélgettem vele, felnyitottam a szemét, hogy többé már nem vagyok kisfiú, nem kell fogni a kezemet, tudok önálló lépéseket tenni, azóta minden oké, csak hát szeret, meg attól még szokott aggódni értem.


F\26


2018. júl. 4. 15:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak ennyi, az belefér. De anyuka ne hívogassa napi szinten, ne nyaggassa hogy havi több hétvége is azzal menjen el hogy követeli a jelenlétét, ne adj isten mindkettőnkét, mert ha nem akkor haragszomràd hisztigép lesz, ne akarjon befurakodni a kapcsolatunkba, kavarni meg ilyenek. Amelyik pasi ezt hagyja, tűri , vagy pl kibeszéli a mamucinak a kapcsolatunkat , a magànéletünket, azt kukàzom egyből!!!

Nàlunk a férjem havi 2 x ugrik be 1-1 óràra meló utàn az anyjàhoz, néha néha megkéri apró szívességekre ( ezzel semmi gond), és évente egyszer megyünk együtt hozzà, ő évi 1x jön hozzànk. Èn évente 2 x talàlkozom vele, ők meg egészséges anyu fiú kapcsolatban vannak. Ez így szàmomra rendben van.


Expasim anyja elég sokat àskàlódott ellenem, azzal nyaggatta a fiàt hogy hagyjon el. Ha randiztunk folyton hívogatta mikor megy màr haza, eleget csavargott... Mikor én elhagytam akkor meg az volt a baja hogy megsebeztem a pici fiacskàja lelkecskéjét és fenyegetett hogy tönkreteszi az életemet... Ilyen " anyósból" többet nem kérek.

2018. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Basszus, nem értem a logikádat. Olvastad itt, hogy utálják, ha egy pasi anyuci pici fia. Te meg nem tartod annak magad. Akkor meg mi a franc bajod van? Nem agyalod egy picit túl a dolgokat? Nekem inkább olyannak tűnsz, aki értelmetlen "problémákat" gyárt a fejében. Nagyon fárasztó volt ezt a kérdést olvasni.
2018. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus volt, hogy a férjem szereti az anyukáját, az anyja minden nap felhívta, de érthető, mert ritkán tudnak találkozni. Én is nagyon szerettem az anyósomat évekig, pont azért, mert azt láttam, mennyire szereti a gyerekeit.

Viszont amikor gyerekünk lett, anyós túlságosan képbe került. Volt egy nagyon kiélezett konfliktushelyzet köztünk a szoptatással kapcsolatban, amikor a férjem maximálisan nekem adott igazat, megígérte, hogy leállítja az anyját, és mivel nem tette, leállítottam én. Emiatt aztán lett konfliktus a férjem és köztem is. Azóta csak anyuci pici fiát látom benne. Azóta, azaz 3 éve nem feküdtem le vele. Utána még volt egy sokkal nagyobb konfliktus, amikor megint az anyja pártjára állt, pedig nekem adott igazat, de nem akart konfliktust a szüleivel, ez most a válás szélére sodort bennünket. Amikor egy férfi konfliktushelyzetben az anyja pártjára áll és nem a párjáéra, akkor azzal megásta a kapcsolatának a sírját. Természetesen az más, ha meggyőződése, hogy az anyjának van igaza, olyankor álljon csak ki mellette, de általában a férfiak pontosan látják, mit művel az anyjuk a menyükkel, de gyávák anyucit leállítani. Ez a kapcsolat halála.

2018. júl. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én egy anyaszerető férfi vagyok, s azt mondom (több haverommal együtt): nőt találhatunk másikat bármikor, de ANYA CSAK EGY VAN, ezt ne felejtsük el. Egyetlen nő nem ér annyit, hogy DOBJUK miatta az anyánkat. Nekem is húzogatta a száját a feleségem, amikor hetente egyszer fel mertem menni este az anyukámhoz. Azokon az estéken tízpercenként telefonált a feleségem, hogy mikor megyek már haza. Én meg fel sem vettem egy idő után, hanem simán kinyomtam. Ennyire nem bírta elviselni, hogy heti egy estét az anyukámra is áldozok az életemből.
2018. júl. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!