Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek egy érzelmileg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy érzelmileg 'analfabéta' fiúval?

Figyelt kérdés

Tetszik, tudja hogy tetszik nekem és sokszor előnyt is kovácsolt belőle, viszont néha van hogy fura lesz, nem ír, nem beszélünk s mintha elhidegülne. Általában mikor kettesben vagyunk kosarazás közben, nagyon jól megnyílik, viszont ha elhívnám máshová, pl sétálni mindig lemondja mert épp nincs kedve, vagy ilyenek. Ez kissé elszomorít. Talán a tudtára kéne adnom hogy ideje lenne összeszednie magát? Mert én is jól érzem magam mikor kosarazunk, de máshová is illene elhívni, főleg hogy neki kellene..

Én L/14 ő F/15



2018. máj. 8. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán nem tetszel neki es csak barát vagy
2018. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
#óvoda
2018. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 határozottan máshogy kezel, de leírta hogy nem tudja hogy friendzoneban vagyok e vagy sem, ezért kellene hogy elmenjünk pl sétálni
2018. máj. 8. 22:16
 4/7 anonim válasza:
Figyu én teljesen meg tudom a srácot érteni. Simán csak lehet h nemtudja h te mit érzel.. Volt már neki ezelott barátnője? Mert ha nem akk lehet h csak fél mert nemvágja mit kéne tennie.
2018. máj. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oh, ugyanez volt a barátommal is, amikor még kisebbek voltunk. 14 évesen ismertük meg egymást, és még 2-3 évig kellett várnom, hogy felnőjön a feladathoz... Ilyen korban a fiúk (akár tetszel nekik akár nem) képesek öntudatlanul szórakoznj veled,mert egyszerűen nem fogják fel ezeket az érzelmi dolgokat.

Tehát nálunk úgy volt, hogy 14 évesen kiderült, hogy tetszünk egymásnak, 2 évig még találkozgattunk, és szépen lassan közelebb kerültünk. Aztán csak így 17 éves korunk kapujában jutottunk el odáig, hogy hivatalosan is összejöjjünk, nemrég volt csak az első csók, stb.

És bár akkor (2 éve) sajnáltam, hogy még nem működik, de utólag látom, hogy megérte várni, mert a dolgoknak most jött csak el az ideje.


Szerintem amíg még ilyen fiatalok vagytok, az is jó megoldás lehet, ha barátok maradtok, aztán ebből később kibontakozhat még valami. Persze csak ér neked annyit ez a srác, hogy várj rá.


17l

2018. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt egy ugyanilyenem. Mikor eljutottunk oda hogy tudtuk egymás érzéseit közölte hogy várjunk még 1-2 ÉVET. Így utólag viszonzatlan szerelemként tekintek rá.

Hagyd szetintem. Csak magadat kínlasztod azzal ha loholsz utána. Bele fogsz fáradni. Nem éri meg.

15L

2018. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2022. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!