Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha egy pasi már az első randin azt mondja hogy szerelmes belém, és hogy szeretné ha ez örökké tartana köztünk?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 21:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Bizony nekem a parom első maratoni 9 órás randi után ugy bucsuzott hogy en leszek a felesége :-)

Igy is lett, imádom!

2018. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#17


Hány nővel volt hosszú kapcsolatod?


Attól, hogy te valamit igaznak hiszel, az még nem biztos hogy igaz. Az hogy le vagy szavazva, az csak azt mutatja, hogy tévesen gondoltál valamit. Csak ti ketten, egy másik válaszolóval gondoljátok azt a butaságot, amit.


Igaz szerelem létezik. Ha a szüleidnek jó volt a kapcsolata akkor mesélhetnének neked erről.


A rózsaszín köd pedig az, hogy nem látod a valóságot és csak az érzelmeid hajtanak és lehet hogy rossz irányba. Mikor lecseng ez a rózsaszín köd, na akkor jön a valódi szerelem, mikor nem csak a szíveddel, hanem az eszeddel is gondolkodsz.

2018. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
24%

#24: 3-al.


"Attól, hogy te valamit igaznak hiszel, az még nem biztos hogy igaz. Az hogy le vagy szavazva, az csak azt mutatja, hogy tévesen gondoltál valamit. Csak ti ketten, egy másik válaszolóval gondoljátok azt a butaságot, amit."

De mi ezt nem igaznak hisszük, hanem egy csomó ember tapasztalatára és pszichológiai tényre alapozzuk az állításunk... :D Itt nem hitről van szó. Léteznek olyan párok, akik első látásra egymásba szerettek? Igen. Akkor miről beszélünk?

Az, hogy le vagyok pontozva, azt mutatja, hogy az oldalon nem véletlenül röhög a fél ország és nem véletlenül ciki felhasználónak lenni. Egy csomóan itt vezetik le a napi frusztrációikat nyomkodva a piros kezeket és láthatóan képben sincsenek egy csomó dologgal.

A butaság az, hogy az állításod egy csomó ember tapasztalata cáfolja, de képtelen vagy feldolgozni a tévedésed.


"Igaz szerelem létezik. Ha a szüleidnek jó volt a kapcsolata akkor mesélhetnének neked erről."

Ha rossz volt, akkor nem létezik? :D


"A rózsaszín köd pedig az, hogy nem látod a valóságot és csak az érzelmeid hajtanak és lehet hogy rossz irányba. Mikor lecseng ez a rózsaszín köd, na akkor jön a valódi szerelem, mikor nem csak a szíveddel, hanem az eszeddel is gondolkodsz."

Mindkettő igaz szerelem. Attól, hogy az egyik később történik, még a másik is az.

2018. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
24 - neked sincs fogalmad arról mi a szerelem. egy hormonális állapot. amiről te beszélsz az a műveletlen megközelítés, mi meg a definícióról papolunk.
2018. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#26


Voltam és vagyok is szerelmes a páromba, 5 éve együtt vagyunk. Átestem a rózsaszín ködön és miután lenyugodtam, tudtam még jobban odafigyelni a valóságra.

Képzeld, van fogalmam a szerelemről, hisz átéltem, átélem.


És csak azután lettem szerelmes a páromba, hogy egy kicsit megismertem, addig csak tetszett, vonzódtam hozzá szexuálisan. Ennyi.


Most akkor azzal a szöveggel, hogy szerelem első látásra, meglátsz egy csinos nőt az utcán, semmit se ismersz róla, máris szerelmes leszel belé? :D

Na, ne nevettesd már ki magad. :D

2018. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
27 - így van, simán szerelmes lehetsz belé. de még csak az se kell hogy meglásd élőben. megnézhetsz egy szerelmes filmet is és szerelmes leszel a főszereplőbe.
2018. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű vegyületnek a PhenilEtilAmin-nak (röviden PEA) a hatása alatt álsz. Ezt az agy termeli, amikor szerelmesek vagyunk. Ennyike.
2018. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Látom, egyesek a saját érzelmeiket sem tudják megfogalmazni... Ha az az ember tetszik, aki valójában a párod, akiről tudod a fontosabb dolgokat, ismered a rezdüléseit, tudod, mit mondana az adott helyzetben, tudod, milyen ember ő és ezt az embert szereted és kívánod, félted és neki akarsz jót, az szerelem. Ha ugyanez, csak nem kívánod, az szimpátia. Ha ezt az embert úgy szereted, hogy ki akarod sajátítani, féltékenykedsz, át akarod formálni, félsz mellette, hogy otthagy és azért kell, hogy téged egyben tartson, akkor az a szerelem illúziója a te komplexusaiddal, ha pedig valakiért odavagy, de még arra a kérdésre sem tudsz válaszolni, hogy hogyan tud az az ember szeretni, mit tesz, ha szomorú, vajon ténylegesen a gyakorlatban meddig menne el érted, mi jelenti az értéket számára, mi teszi boldoggá, mitől fél stbstb... Az fellángolás. Mert te valamit gondolsz róla és az tetszik. Meg a külső, amit látsz. Ez nem szerelem. Szerelem az, amikor tudom, kit választok és szeretek, nem csak tudok róla dolgokat, a többit pedig kiegészítem magamban kényem-kedvem szerint, a "lágyan fogta a csészét, biztos jó apa lesz" szinten. Tisztában vagyok vele, hogy hiheti az ember a fellángolást szerelemnek, mert hasonló. Csak az a baj vele, hogy így a másikat bssza át. Mert az indulat hevében ígér és mond dolgokat. De az csak akkor marad úgy, ha szerelmes lesz és nem csalódik, miután tényleg megismer. Tisztában kellene lenni azzal emberek, hogy ha valaki csak fellángolásból szeret, az a 10.randi felé véget is ér. Az érdeklődés alábbhagy, holott egy szerelmes párnál 2, de akár 4 évig tart a szerelem. És jön a holazafiú/holazalány effekt.
2018. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"És csak azután lettem szerelmes a páromba, hogy egy kicsit megismertem, addig csak tetszett, vonzódtam hozzá szexuálisan. Ennyi."

Te lehet. Más első körben nem csak szexuálisan vonzódik. Sőt, van, aki első körben még szexet sem akar.


"Most akkor azzal a szöveggel, hogy szerelem első látásra, meglátsz egy csinos nőt az utcán, semmit se ismersz róla, máris szerelmes leszel belé? :D

Na, ne nevettesd már ki magad. :D"

Sok embernél megtörtént. Azzal, hogy ezt nem vagy képes elfogadni, pedig tény, nem én nevettetem ki magam. Tudod... Nem a tényeket kéne a véleményedhez igazítani, hanem a véleményed a tényekhez.

2018. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!