Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy kidobtam?

Figyelt kérdés
Azóta folyamatosan ír, hív már 1 órája. Még csak egyszer találkoztunk, de már az első randin erőltette a csókot, meg az ölelést. Állítása szerint ő teljesen belém szeretett, és ha úgy alakul akkor szívesen feleségül venne. Csak engem szeretne nagyon boldoggá tenni. Egyszer írtam neki valamit viccből, és azt mondta hogy leharapja a számat. Amire azt állította hogy viccelt. Meg volt hogy későn vettem fel neki a telefont, amire azt mondta hogy ő türelmetlen, miért váratom akár csak egy percet is. Meg valamit csak úgy mondok, erre azt mondja hogy várjak csak, ha élőben találkozunk azért amit mondtam.
2018. júl. 8. 17:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy még az első randin se hívott meg semmire.
2018. júl. 8. 17:14
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd szegényt, majd ha megküzd maga a démonjaival, lesz egészséges kapcsolata. Ez nem a te feladatod.
2018. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez költői kérdés, ugye?
2018. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Már azt is rosszul tetted, hogy szóba álltál vele.
2018. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Fú, egy kissé bolond az ember. Hagy inkább!
2018. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Rád akar telepedni, durván önbizalom hiánya van és nagyon akar már valakit. Jól tetted, hogy kidobtad mert egy ilyen emberrel nem lehet normális kapcsolatot kialakítani.
2018. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Vagy csak nagyon impulzív, próbálna vicces módon csipkelődni csak rosszul, te pedig mindent abszolút véresen komolyan veszel. Meg az is zavarhatja, hogy nem ugyanagyon a szinten vagytok az egymással történő kapcsolattartás terén.

Nála kicsit gyorsabban mennek a dolgok, egyből a közepébe akar vágni, nagyon kimutatja a rajongását te pedig egyre kevésbé és ez zavarja.

Neki inkább egy olyan lány kell vagy kellett volna aki hozzá hasonlóan első talin is már ölelés, csók, "te kellesz nekem" mentalitást képvisel.

2018. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
#7 Szerintem ez nem normális viselkedés főleg egy találkozó után. Egy találkozó után biztos nem alakul ki szerelem.
2018. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nálad nem, nála igen. Megint másoknál két találkozó kevés, hogy ágyba bújjanak, valakinél meg elég.

Nem látsz bele a fejébe és inkább valószínű az, hogy beleesett a kérdezőbe mint az ágyú, mintsem a sok itteni önjelölt pszichiáter diagnózisa.

2018. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem szed valamit? Antidepresszánst?
2018. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!