Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy kidobtam?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy ideje Pesten éltünk az én lakásomban. A történet előzménye, hogy mindketten ugyanabból a vidéki kisvárosból jöttünk fel (én előbb),ott ismerkedtünk meg, szüleink ott élnek. Miután összejöttünk keresett Pesten munkát és felköltözött hozzám. Egy ideig minden rendben volt, jól elvoltunk, aztán neki rögeszméjévé vált, hogy nekem van valakim, akivel megcsalom. Konkrétan a kolléganőmre gyanakodott,mert jó a kapcsolatunk és ez nála már "gyanús jel". Veszekedések és ami ilyenkor szokásos...

Talán a bosszúvágy, talán nem, mégis ő csalt meg engem később. Egyszeri vagy többszöri, azt biztosra nem tudom,de érdekes, hogy a szakítás után önként összeszedte a cuccait,mondván lesz hova mennie.

Na ja, kb 1 hét múlva becsöngetett hozzám, hogy folytassuk újból , és igazából nem is a férfinél volt,hanem szobát vett ki,a munkája is ideköti, működhet még kettőnk között stb..

Én meg ebbe nem mentem bele, mondtam neki nem érdekel mit csinál, hogyan oldja meg a baját, hogyan fog dolgozni, hol fog élni,maximum visszaköltözik szüleihez és keres más munkát, de ez már nem az én bajom, szóval nem hatott meg. De hogy én ezt nem tehetem meg vele, pár napot legalább engedjek neki, sőt szerinte még jogilag is követelheti ezt tőlem,mert élettársak voltunk. (ennek viszont utánajártam, egy ismerősöm szerint egyébként sem követelhet semmit,mert az én lakásom, másrészt önként távozott a lakásból,a korábbi döntésével meg nem mehet szembe)


2014. jún. 5. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jol tetted!!Ami nem megy nem kell eroltetni!!Azota keresett??
2014. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,sms-eket küldött, de nem reagáltam rá.
2014. jún. 5. 12:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Az egész élted arról szólt volna, hogy korlátozva vagy a féltékenységi rögeszméje miatt. Ahol nincs bizalom, ott semmi értelme a kapcsolatnak.
2014. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy jol, az ilyen hiszterikatol mielobb meg kell szabadulni.

A te lakasodbol akarna kovetelozni "bekules" szandeka idejen?! Kepzelem mi lenne utana.


Egyszeruen nem tisztel, baleknak nezett akinel ingyen lakhat meg egy ideig.

2014. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor élettársad, ha önkormányzatnál be lettek jegyeztetve...Szóval hiába követel :)


Egyébként is a te lakásodról beszélünk.


Megcsalt,undorítóan viselkedett, mérlegelj.

2014. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
" szakítás után önként összeszedte a cuccait,mondván lesz hova mennie. "Méghogy nem pasinál volt! Jól tetted!
2014. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
na, ez elég vérlázító történet!!! tarsad magad, ne reagálj semmire, jól tetted, hogy kiraktad, azaz ő ment el magától, megcsal és most meg fenyegetőzik és zsarol téged...van bőr a pofáján, már bocsi... eszedbe ne jusson beengedni , se szóbaállni vele, menjen haza, vagy bármi, oldja meg az életét... az ilyen nő , ha vissza is fogadnád, az első adandő alkalommal(pénzes pasi) lépne le !!!!!!! légy erős! a lakásodhoz pedi SEMMI köze, mégha az élettársad lett volna se lenne!!!
2014. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki kinöveszette a tökeit. Jól tetted, ne legyél senki kutyája. Aki mindenben a megcsalást látja, amúgy tipikusan az a személy, aki előbb lép félre, mert inkább rád vetíti ki. Majd lesz más, vissza ne fogadd!
2014. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rájött, hogy a szeretőjének mégsem kell és csak szexet akart tőle. Hülye, erkölcstelen, hisztérika az ilyen nő, jól tetted, hogy megszabadultál tőle.

Fel sem tudom fogni hogy gondolhatja azt, hogy majd mindent elfelejtesz egyik a percről a másikra és úgy teszel mintha mi sem történt volna.

2014. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted4 És ne is rágd magad miatta, mert mindent úgy csináltál, ahogy kell.
2014. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!