Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy számok törvénye szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy számok törvénye szerint így összejöhet egy átlagos pasinak egy csinos barátnő?

Figyelt kérdés

Utcán buszon villamoson stb., szinte minden csinos nőhöz odamennék hogy nagyon csinos vagy tetszel nekem, ismerkedünk?


Lehet 1000 nőből 1000 elutasít de 1001- kel lesz valami rosszabb esetbe csak szex..


2018. júl. 10. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ebből látszik, hogy itt milyen lúzerek vannak ...:D

Irigyek, mert ezt nem merik megcsinálni, hanem inkább ctrl+C és ctrl+V üzeneteket másolnak neten.


Simán összejönne 100-ból is, hogy miért, mert a nők nincsenek ehhez hozzászokva. Csomó nővel beszéltem, akik csinosak, hogy áhh utcán nem merik a férfiak leszólítani.

Hidd el ez nagy hatás lenne rájuk, sok nő hirtelen zavarba jönne és onnantól nyert ügyed van...

2018. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Ember ismerkedni nem így szoktak, hanem iskolában, munkahelyen, buliban stb.

Ezzel csak magadat égeted, főleg ezzel a dumával.

2018. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen feldogással menj inkább prostizni, a normàlis csajokat meg kerüld el a fszságaiddal.
2018. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Összejönne szerintem, de normális ember nem csinál ilyet, és rosszulesik neki, ha a 20. nőtől kap visszautasítást. Nem biztos, hogy megéri szerintem.
2018. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen direktben próbálkozol, akkor a statisztika alapján előbb-utóbb össze fog jönni.
2018. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jobb szövegek a "Táncolunk előtte? " vagy "Copj le szépségem ". :D

De ha ezer nőhöz odamész naponta, akkor talán egy hónap alatt sikerülhet. :)

2018. júl. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!