Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan mumus a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan mumus a nőknek ha egy férfinak fontos az anyukája és kapcsolatba van vele 30 éves kor felett?

Figyelt kérdés
Tehát sokszor van nála, telefonon beszélnek, aggódik az anyja érte stb.
2018. júl. 11. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ez mit jelent.

Exem naponta beszélt anyukájával és amikor elmentem hozzájuk, akkor ugyanúgy fogta a kezét, mint én. Kínos volt. (Srac mondjjk 27 volt, de ez nekem akkor is sok volt,de nem ezert lett vege)

A mostani pasim heti szinten beszél vele és nagyon fontos neki az anyukája, de ott senki nem csimpaszkodik senkin. Amikor nala voltunk akkor latszott, hogy szeretik egymast és fontosak egymasnak, de nem volt benne semmi tulzas, anyuka engem is megolelt bucsuzaskor, hogy annyira megszeretett engem is(videken laknak, több napot voltunk). Ő most 30. Nekem ez így jónak tűnt.

Volt olyan exem is, aki rosszban volt vele, az sem volt túl jó.

Fontos, hogy legyen köztük kapcsolat, ami nem túl szoros. Szeressék egymást, de ne lógjanak egymáson.

2018. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Más az, amikor egészséges kapcsolat van a felnőtt férfi (persze ugyanígy nő is lehet, de most a férfiakról van szó) és az anyja között és más, amikor felnőtt létére még mindig alárendeli magát az anyjának érzelmileg, képtelen leszakadni róla (vagy nem merül fel benne az igény, hogy huszonéves vagy harmincas létére az anyja ne 6 éves gyerekként kezelje) és a saját életét élni. Nem, nem arra gondolok, hogy szakítsa meg a kapcsolatot az anyjával vagy nem viselem el, ha a párom szóba áll a szüleivel. Szerintem azzal semmi probléma nincs, ha valaki hetente egyszer-kétszer telefonon beszél a szüleivel, hetente-kéthetetnte látogatja őket, ha már idősek és segítségre van szükségük, akkor pedig többször is. Az a nem normális, ha valaki a saját és a családja magánéletének minden részletét megosztja az anyjával (ismerek olyat, aki még a szexuális életéről is beszámol neki...), az anyja engedélyét, áldását kéri, mielőtt megtesz valamit (a saját szabadidejében, a saját pénzéből, amiért ő dolgozott meg), az anyja csettint és ő egyből ugrik, az anyja szava szent, neki nem lehet ellent mondani, a szülei kéréseit a családja elé helyezi (nyilván nem arra gondolok, ha tényleg idős a szülő, nem tud magáról gondoskodni és emiatt kell mellette lenni, hanem arra, ha pl nem megy a család hétvégén az állatkertbe, mert reggel telefonált a mama, hogy fel kéne ásni a kertet vagy nem megy a pár az előre szervezett nyaralásra, mert a mamának ezt vagy azt kell csinálni).
2018. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok is azt hiszik, hogy csak "jó a kapcsolatuk az anyukájukkal", akik nem önállósodtak, nem váltak le a szülőről.


Csak az, hogy jóban vagy a szüleiddel, nem baj, de az igen, ha még mindig "gyerek" vagy.

2018. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez alapvetően nem baj. A baj akkor van, ha ez túlzásba van véve, vagy a pasi csak eufemizmusként használja azt, hogy "jóban vannaj" arra, hogy nem tud elszakadni a köldökzsinórról és az anyja irányítja.

Értem ez alatt:

- nincs érdemi együtt töltött ideje a barátnőjével, mert az összes idejét lefoglalja az anyja piszlicsáré ügyekkel... példa: nálunk apukám este 7ig dolgozott, az anyja elvárta tőle, hogy majdnem minden nap legalább egy órán át beszéljen vele telefonon olyan fontos témákról, mint hogy hogy virágzik a muskátlija... ezek után szted mennyi ideje maradt anyukámra meg ránk, hogy utána meg mondjuk meg is akart vacsorázni vagy ha épp fontos meccs van, azt megnézni?... aztán csodálkozott, hogy elhidegültünk

- ha anyuka kitalál vmit, bármikor odaugrasztja a fiát, aki csicska hoppra ugrik (nyilván fontos dolgoknál nem gáz, de ha tudta anyuka, hogy már betervezett programja van a fiának és a párjának, ne akkor ugrassza már le a fiát füvet nyírni)

- ha az anyjával nem képes konfrontálódni, ha az ok nélkül fúrja a párját és gusztustalanul viselkedik vele, vagy belebeszél mindenbe, amihez nincs köze, a párja gyereknevelésébe beleszól (kiv. ha tényleg egyértelműen káros... de hogy disznózsírral vagy popsikrémmel kenje-e be a gyerek popsiját meg miért egy hónappal később kezdi a hozzátáplálást pl. rohadtul nem az a kategória)

- ha anyuka a nagy aggodalmában napi 30x felhívja a gyerekét, és akkor is hívogatja őket gyakran, amikor tudja, hogy programon vannak, vagy nyaraláskor nem elégszik meg egy hívással per nap

2018. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Párom is jóban van anyukájával, beszélnek hetente-kéthetente, néha meglátogatjuk őket, ezzel semmi baj.


De exem esetében minden nap 20-25 perces telefonbeszélgetés, minden második héten 3 napot anyuciéknál kellett! ülni. Ellentmondás nem lehetett, és mikor 38 fokos lázzal feküdtem, akkor ő lazán leutazott anyjához, mert "várja".


Na, ott gondolkoztam el, hogy ez így nem pálya, ha simán otthagy betegen, akkor ki tudja, milyen szituációkban is anyuka helyeződik előtérbe.

34 éves és én voltam az egyetlen kapcsolata... vajon, miért?

2018. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Na... ha te voltál az egyetlen kapcsolata akkor több nőt be sem mutatott az anyjának, tehát nem tudhatták, milyen az anyja. Vagyis valószínűleg nem ezért voltál az első barátnője.
2018. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!