Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félnek a csúnya férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a csúnya férfiak az élőbeli ismerkedéstől?

Figyelt kérdés

Tényleg csúnyának mondanak de elkezdtem élőben ismerkedni, utcán, buszon, társaságokba, szórakozó helyeken stb.

Nem tudom de eddig tök kedvesek voltak velem a nők. Mosolyogtak meg mondták de cuki vagyok, meg tök jó hogy így élőbe oda jöttem, meg minden pasinak így kéne közeledni a nők felé stb.

Ok igaz eddig mind elutasítottak de tök kedvesen, meg volt akivel tök jól eldumáltam. Volt olyan aki a végén puszit is adott, nagyon csinos nők ezek.


2018. júl. 11. 17:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

"minden pasinak így kéne közeledni a nők felé stb."


És nekik hogy kéne közeledni a férfiak felé? Erről valahogy mindig megfeledkeznek.

2018. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha a férfi vonzódik a nőhöz, miért a nő közeledjen, utolsó?
2018. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

Én eddig csakis élőben ismerkedtem.

19 vagyok és szűz.

Nem baj, a prostik nem utasítanak vissza.

2018. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%

11-es mi vagyunk a fèrfiak.

Ez a baj,hogy valakiben felmerül,hogy a nő kezdemènyezzen.

Ez a mi dolgunk mimdig is ez volt.

2018. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem, szerintem is kezdeményezzen az, aki akar valamit. Ha a nő akar valamit, akkor lépjen ő és ne bújjon amögé a szexista kifogás mögé, hogy "de hát ő a férfi". ;)


"Ez a mi dolgunk mimdig is ez volt."

Mert a nőknek ugyanaz ma a dolguk, mint száz éve?

2018. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
A ketszadik elutasítás után nem tudom, milyen őszinte mosollyal fogsz odamenni a lanyokhoz egy újabb pofonert.
2018. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

küldenél fotót privátban?

kíváncsi vagyok.

2018. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok "csúnya", de nagyon alacsony az önbizalmam. Nem "félek" odamenni, hanem attól félek, hogy mi van, ha odamegyek nagyon sokhoz, és egy sem jön össze? Akkor hogyan fogom érezni magam? Függetlenül attól, hogy bunkón vagy kedvesen utasítanak el.
2018. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
70%

"meg minden pasinak így kéne közeledni a nők felé."


Ez a mondat meg ultra gáz, szomorú, hogy nem látod át. Annyira egy képmutató, undorító szöveg, hogy a hányinger kerülget tőle. Én soha nem mondanék ilyet egy olyan lánynak aki próbálkozik, de nekem nem jön be külsőre pl. Közölném, hogy díjazom a bátorságát, az őszinteségét, de nem érzem azt, hogy tudnék hozzá úgy közeledni ahogy szeretné viszont nem jelentém ki neki, hogy minden lánynak ilyen kezdeményezőnek kellene lennie.


Mert igazából úgy értette, hogy "meg minden (VONZÓ) pasinak így kéne közeledni a nők felé". Annyit jelent, hogy akkor egyszerűbb dolga lenne, hogy még kevesebb erőfeszítéssel cserélgesse a jó pasikat saját magán, de attól még a szemünkben ugyanúgy egy senki maradnál a többi 90%-al együtt.

Olyan mintha egy férfi azt mondaná a lánynak, hogy "meg minden dögös nőnek így kellene közelednie a pasikhoz." Attól még a csúnyább lány ugyanúgy le vagy sajnálva, nekem viszont jobb.

Elég rossz duma ami mögé, ha egy kicsit mögénézel akkor meglátod mire akart kilyukadni. Az egyenes és nyílt elutasítástól csak egy rosszabb van, amikor elkezdik menteni a helyzetet a "de biztos van olyan lány aki akar majd mert hiszen tényleg olyan jó meg helyes meg aranyos meg mittudomén milyen pasi vagy..." szöveggel.

Jah, kösz, kabbe.

2018. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!