Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, taszítana titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, taszítana titeket egy ilyen személyiségű nő?

Figyelt kérdés

Alapvetően kedves vagyok az emberekkel, mosolygós, önzetlen gesztusaim is vannak, viszont ezek nagy része csupán a külvilágnak szól, hogy ne tartsanak bunkónak.

De aki mélyebben megismer, az tudja, hogy bizonyos dolgokat/embereket/szokásokat eléggé elítélek, valamint nehezen alkalmazkodom másokhoz, öntörvényű vagyok.

Eléggé racionális vagyok a szerelemben, nem vagyok ez a nagyon romantikus, bújós, nyálas fajta. Természetesen szoktam olyanokat, hogy pl. meglepem valamivel a másikat, vagy sütök-főzök neki, vagy írok neki egy szép levelet, stb, de nem igénylem a folyamatos törődést és a bókolást. Szeretek egyedül lenni, és fontos számomra a saját életem is.


Összefoglalva tehát, nehezen engedek közel magamhoz másokat, nehezemre esik sokszor az intimitás és a törődés kimutatása.


Számotokra ez milyen lenne?


23N


2018. júl. 11. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

#8

Jaj. Nehogy már megdicsérjünk, hogy nem ordítasz az utcán másokkal, mert épp utadban vannak. :D Képzeld, a legtöbb ember nem szeret sorban állni egy hivatalban, mégse lökdösi fel maga előtt a többieket. De örvendetes azért, hogy megtanultad a társadalomban való létezés legalapvetőbb szabályát.


Túl sokat foglalmozol magaddal. Semmi különös nincs benned, rajtad kívül még vagy 500 millió nő ilyen.

2018. júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11: Nem is önfényezésről szólt a kérdés. Én szeretem magamat, de attól még tisztában vagyok a hibáimmal, és azzal is, hogy nyilván sokaknak nem szimpatikus, ha valaki nem az a nagyon gondoskodó fajta.
2018. júl. 11. 18:58
 13/18 anonim ***** válasza:
@9: Szerintem simán találhatsz olyan férfit, aki ezt tolerálja, de nagyon hasonló gondolkodásúnak kell lennie.
2018. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs bajod azzal hogy én is szeretnék melletted magammal is foglalkozni akkor itt vagyok :) Azért beszarás lenne ha itt megkapná az ember az igazit...
2018. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
@14: Ne aggódj, nincs karácsony...:D
2018. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Mióta volt "szerencsém" ilyenhez a korosztályodból nem is olyan rég, engem borzasztóan taszít. De nincs jelentősége.

31/f

2018. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus, ha valaki igyekszik kiismerni magát.

Gondolom nem valami szeretdús környezetben nevelkedtél, az érzelem léte, vagy kimutatása sem gyengeség.

2018. júl. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem kiváló, én is ilyen vagyok.


32F

2018. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!