Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is jobb elhallgatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb elhallgatni egy fétist, hogy a párkapcsolatban a másik fél ne érezze azt, hogy csak ennek a kielégítésére szolgál?

Figyelt kérdés

Esetleg, direkt mellőzni ismerkedés terén az olyan személyeket akik ki tudnák elégíteni a fétisünk tárgyát, ezzel elkerülve a párunk fetisizálását.


Az én esetemben ez háj fétis, vonzódom a túlsúlyos nőkhöz, beleértve az egészen extrém méreteket is. Hiába imádom az olyan fétis videókat, melyekben 150-200 kilós, vagy nehezebb nők vannak, a való életben nem hiszem, hogy belemennék egy ilyen kapcsolatba, különösen, ha az illető nem is akar változtatni az életmódján. Ugyanis sokkal ellentétben (akik hasonló fétissel rendelkeznek), számomra fontos a párom életminősége, beleértve az egészségét.


Ugyanakkor attól is tartok, hogy egy kisebb túlsúllyal rendelkező nő (5-30 kg), esetében is, probléma lehet a fétisem, mert abban az esetben, ha megtudja, hogy rendkívüli mód vonatkozónak találom az alakját, attól félne, hogy csak a szexuális vágyaim kielégítésére kell.


Ezen felül merült fel bennem egy blog ötlete, mely igyekezne rácáfolni a háj és feeder, illetve más ide kapcsolódó fétisekkel kapcsolatos sztereotípiákra, és tévhitekre. Továbbá jó hely lenne az érintett személyek számára, tapasztalataik megosztására.

Csak nem tudom, hogy mennyire lenne rá igény.



2018. júl. 13. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Egy párkapcsolat alapja a nyílt és őszinte kommunikáció bármiről.

Aki hazudik, titkol valamit, az nem érdemel párkapcsolatot!

2018. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szívesen vennék olyan válaszokat, melyekben leírjátok, hogy ti miként tudjátok összeegyeztetni a fétiseiteket a párkapcsolatotokkal.
2018. júl. 13. 09:55
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Nézd, ebben alapvetően egyet értünk, de vannak olyan dolgok, melyek elhallgatása mindkét fél érdeke is, ez pedig tipikusan lehet ilyen.
2018. júl. 13. 09:57
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Ööö... most gondolkodom... á, meg van!


Köldök fétises vagyok! Nem könnyű összeegyeztetni a partneremmel, mert a legtöbb férfi nem szereti ha köldökét nyalják.

2018. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Lepisilés, bepisilés jó lesz? Eddig minden párommal( nő) meg tudtam valamilyen szinten oldani, de ehhez egy finom, nyílt ,őszinte kommunikáció kellett egy idő után. És nem csak kapni akartam , hanem adni is, ami pedig nekik volt jó...
2018. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Magával azzal, hogy a kövér nők tetszenek nincs baj, emiatt más típussal összejönni, butaság lenne, önmagad becsapása. Viszont ezt az etetés dolgot nem tudnám elfogadni. Mutasd ki a párodnak, hogy szereted a testét a zsírpárnáival együtt, de nem tudnám elképzelni azt, hogy a pasim arra izgul, hogy zabálok. Ha ezt ki tudod hagyni, akkor nincs semmi gond. Eltitkolni ezt sem kell, de nyilván nem jó, ha csak ennek akarsz élni, és úgy beszűkíted a saját látóköröd, hogy másra esetleg nem is izgulsz fel.
2018. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem kimondottan fétis, egyszerűen ilyen az ideálod. Ha egy molett nőnek elmondod, hogy neked az ő testalkata tetszik, azzal boldiggá teszed, és netán ha eddig fenntartásai voltak, nem fogja szégyellni a kilóit.
2018. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell a személyiségre, barátságra, összetartozásra alapozni egy kapcsolatot. Így a partner nem a fétis tárgya lesz, hanem egy támogató társ, aki segít ezt kiélni. És remélhetőleg a kiépített bizalmi kapcsolat őt is megnyugtatja, hogy valóban így van.


Na, csak nem sikerült olyan jól megfogalmazni, mint ahogy a fejemben van, de remélem azért érthető :D


Szerintem érdemes lehet blogot írnod, ha meg nem nagyon van ilyenről, biztos segíti a megértést.

2018. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Lepisilés, bepisilés jó lesz? Eddig minden párommal( nő) meg tudtam valamilyen szinten oldani... És nem csak kapni akartam , hanem adni is, ami pedig nekik volt jó..."


Nincs is jobb a kölcsönös bepisilésnél. Már elképzelni is élmény...

2018. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanakkor attól is tartok, hogy egy kisebb túlsúllyal rendelkező nő (5-30 kg), esetében is, probléma lehet a fétisem, mert abban az esetben, ha megtudja, hogy rendkívüli mód vonatkozónak találom az alakját, attól félne, hogy csak a szexuális vágyaim kielégítésére kell."


Ez butaság. A párkapcsolat vonzódáson alapul, ergo nyilván olyan partnert választasz, akinek előbb a külseje, aztán a belső értékei fognak meg. Mindenki előbb a külsőt látja.


Én is túlsúlyos vagyok, rajtam 30 kg van jelenleg. Amikor a párommal megismerkedtünk, ő kerek-perec megmondta, hogy a telt nőket szereti. Én pedig örültem, hogy így is tetszem neki, mert az önbizalmam a béka feneke alatt volt. És imádjuk egymást, szerintem mielőtt meghíztam, akkor közel sem élveztem ennyire a szexet, mint most, vele. Egyszerűen imádom, ahogy beindul rám.

2018. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!