Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is jobb elhallgatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb elhallgatni egy fétist, hogy a párkapcsolatban a másik fél ne érezze azt, hogy csak ennek a kielégítésére szolgál?

Figyelt kérdés

Esetleg, direkt mellőzni ismerkedés terén az olyan személyeket akik ki tudnák elégíteni a fétisünk tárgyát, ezzel elkerülve a párunk fetisizálását.


Az én esetemben ez háj fétis, vonzódom a túlsúlyos nőkhöz, beleértve az egészen extrém méreteket is. Hiába imádom az olyan fétis videókat, melyekben 150-200 kilós, vagy nehezebb nők vannak, a való életben nem hiszem, hogy belemennék egy ilyen kapcsolatba, különösen, ha az illető nem is akar változtatni az életmódján. Ugyanis sokkal ellentétben (akik hasonló fétissel rendelkeznek), számomra fontos a párom életminősége, beleértve az egészségét.


Ugyanakkor attól is tartok, hogy egy kisebb túlsúllyal rendelkező nő (5-30 kg), esetében is, probléma lehet a fétisem, mert abban az esetben, ha megtudja, hogy rendkívüli mód vonatkozónak találom az alakját, attól félne, hogy csak a szexuális vágyaim kielégítésére kell.


Ezen felül merült fel bennem egy blog ötlete, mely igyekezne rácáfolni a háj és feeder, illetve más ide kapcsolódó fétisekkel kapcsolatos sztereotípiákra, és tévhitekre. Továbbá jó hely lenne az érintett személyek számára, tapasztalataik megosztására.

Csak nem tudom, hogy mennyire lenne rá igény.



2018. júl. 13. 09:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, szerintem ez butaság.
2018. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a fétised, akkor mutasd ki a nők fele. Nincs jobb egy nőnek, mint ha a párja megmondja, mennyire vonzónak, szexinek találja!

Én örülnék neki, ha a párom bármilyen fétisét vagy vágyát elmondaná, mert azt jelenti, hogy bízik bennem, velem szeretné megélni, én pedig örömet szeretnék neki nyilván szerezni. Nincs jobb, mint "szenvedve"/felhúzva/kielégülve/boldogan látni a másik felet tudva azt, hogy "nah... ezt is én csináltam :P" ;)

2018. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#6 Nem tartom magam feeder-nek, pusztán bizonyos elemei izgatnak ezen fétisnek, többek között annak a látványa, hogy egy nő sokat eszik, illetve az is megmozgatja a fantáziámat, ha látom, hogy egy nő hízott.

Ugyanakkor biztosan nem vennék rá senkit arra, hogy hízlalja magát a kedvemért.

Arra viszont nem tudom, hogy mit reagálnék, ha a oárom kérne meg rá, hogy támogassam abban, hogy hízni szeretne.


#7 Ezen én is sokat gondolkodtam, néha nehéz megítélni, hogy mi pusztán preferencia, és mi fétis, de végül arra jutottam, hogy fétisem van, mert a nagyobb méretek is bejönnek (ssbbw).


#8 Valóban ez az ideális eset, de egyesek számára még így is lehet, hogy riasztó ez dolog. És félő, hogy nem, hogy kiélni nem segítene, hanem emiatt kiábrándulna belőlem.


A blogot pedig nagyon fontolgatom, magyar nyelven nem igazán van hasonló, érintettek viszont biztosan vannak, ezen az oldalon is több taggal beszéltem, akik hasonló cipőben járnak mint én.


#10 Ezt viszont jó hallani. :) Nyílván mindenkinek jól esik, ha vonzónak találják.


Abban is egyetértek, hogy a külső vonzalom is elengedhetetlen, egy jól működő kapcsolathoz. Azonban előfordulhat, hogy valakibe beleszeretünk, annak ellenére, hogy nem az ideálunk, de a szerelem miatt mégis rendkívül vonzónak találjuk, ilyen esetben ez bonyolíthatja a helyzetet.


Egyébként te szeretnél fogyni? Ha igen, akkor a párod miként áll a gondolathoz?


#12 És ha a párodnak olyan fétise, vágyai lennék, melyek téged nem érdekelnek, izgatnak, vagy akár taszítanak, miként reagálnál?


Én pl. a vékonyabb nőket is vonzónak tudom találni, de ebben az esetben a fenti fétis kifejezetten riasztó, taszító is lehet a számára, tehát lehet jobb elhallgatni.

2018. júl. 13. 14:11
 14/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok. Ha a Te fétised riasztó számára, akkor keresel mást. Van elég dundi csaj, akinek bejön ha imádják. De miért ne jönne be valakinek, ha imádva van???

Amúgy én például oda és vissza vagyok a szép kezektől és ujjaktól. Nem tudom elmagyarázni, hogy mitől látom vonzónak, de nem is ez a lényeg. Mostani párom sem értette. Én meg csak lestem például, mikor mosogatott, és azt kívántam: "Bárcsak az a bögre lennék..." (sóhaj). Most, hogy olyan szinten vagyunk a kapcsolatban, sem érti, miért vonzódom a kezeihez, pedig azóta voltam már a bögre helyében... :D Szerintem fel is adta a dolgot :D Viszont örül neki, hogy a meglátom a kezeit, és már attól beindulok.... Ha pedig még hozzám is ér, nahhh aaaaz mennyorszáááág :)

2018. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Igen, szeretnék fogyni.

Ő mindig azt mondja, hogy szeret/imád és az a lényeg, hogy én jól érezzem magam a bőrömben.


Gondolom, ebben közrejátszik az is, hogy az exbarátnője is duci volt, de elkezdett fogyózni, túlzásba vitte, nagyon lefogyott, de ezzel egyhuzamban a viselkedése is megváltozott, öntelt lett és hisztis.

2018. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ez fétis-e. Mert akkor akinek csak a vékony nők tetszenek, az is fétises?


A behugyozás viszont nagyon gáz. XD

De nem néztem ki belőle többet.

2018. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!