Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tudtok erről a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tudtok erről a társkeresőről?

Figyelt kérdés

[link]

Összejött ebben bárki is ?



2018. júl. 1. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem arra utal ez az egész, hogy sikeres társkereső lenne. Csak egy képet kell felrakni, aztán utána még mit kell? Fizessek is? Áhh, hagyjuk is...

Mielőtt felrakok egy képet, legalább had nézzem már meg, hogy kik vannak regisztrálva a környékről.

2018. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem hallottam még róla, de egy 2 perces utána járás után én már biztos, hogy nem regisztrálnék rá.


A kép elég sokat elmond az oldalról:


[link]


(Azaz oldal ahol a "rólunk mondták" részen lévő emberek képeit meg lehet találni külföldi oldalakon nem sok jót sejtet.)

2018. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2018. júl. 1. 08:46
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
#1 Te miről beszélsz? Ez tök ingyenes...ingyen küldhetsz üzenetet meg megnézheted bárki képét nagyban ami máshol fizetős. És jelenleg is beszélgetek onnan egy nővel. Szóval bármi lehet ha van egy jó képed magadról.
2018. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen ingyenes, de csalódni fogsz, mert nem születik napi 20 újreg KAMU profil, csini lányokkal (akik a való életbe dehogy vállalkoznának online társkeresésre, ugyan minek?)mint baddon és társain.

Nekem volt innen kapcsolatom és gyakorlatilag ezt tartom a legreálisabb társkeresőnek, pedig vagyok regisztrálva még egy pár helyen.

2018. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is ezen vacillálok, hogy regisztráljak e ide. Kérdező nálad mi a helyzet? Regisztráltál?
2018. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Regisztráltam . Nem volt gond. De lekoptatott az első csaj. Nem tetszettem neki . Túl alacsonyy és fiatal voltam számára . 😅😅😅istenem xd.
2018. júl. 9. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is regisztráltam.. volna. Gondoltam egye fene, töltök fel képet magamról, kiválasztottam a legjobb képet magamról, semmi filter vagy szerkesztés, fa szán lazán nézek ki rajta meg minden, fel lehet ismerni, látszik az arcom stb.. írja a rendszer, hogy moderálás alatt. Na mondom akkor várunk. Most felnézek. Tiltva vagyok WTF?! :D Nem értem. Eskü normális képet raktam fel magamról. Úgy látszik Istennek más tervei vannak velem 😂 annak ellenére, hogy nem is hiszek benne LOL. Na mindegy. Próbálkozz, majd összejön valami előbb vagy utóbb, sok sikert :)
2018. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Bár én élőbe fogok próbálkozni azzal lehet kezdeni valamit.
2018. júl. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!