Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje nem voltam kapcsolatban. Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Büfében dolgozom rengeteg emberrel találkozom de még egy sem probált velem szemkontaktust tartani vagy mosojogni bogy érezzem tetszem neki. Igazábol 14-24 ez a korosztály ami tetszik de mintha megszüntek volna. 24/f Meleg

2018. júl. 14. 07:57
 1/6 anonim válasza:

Nem láttál el minket túl sok információval, ezért nehéz lesz érdemi választ adni. Azt remélve, hogy majd még kiegészíted ezeket a sorokat, kezdetnek bedobom azt, hogy

- talán - azért, mert nem kezdeményezel.

2018. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Büfébe nem kapcsolatot keresni jár az ember normál esetben.
2018. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Talán 24 évesen nem a 14 éves fiatal fiúcskákat kéne vadásznod. Amúgy mi van ezzel az oldallal? Ma már ez a második pedo kérdés.

Ha megtudnám, hogy a fiamat kurogatod, biztos lehetnél abban, hogy utána én kúrnálak seggbe, szárazon. Meg kiütném pár fogad, hogy ne fogazz ;)


24 F bi

2018. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
8:31-es ez nem pedofília. Ne keverd a szezont a fazonnal. Az elsőnek igaza van nem mondtál el sok mindent. Mondjuk pl kasszánál vagy? Ott kicsit tovább időznek az emberek. Mosolyogsz? Az sokat számít, szinte már egy kezdeményezés.
2018. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24 évesen 14 évest akar dugni. Ha ez nem pedo akkor mi? Tipikus GYK szint.. hozzátok a formátokat, beteg állatok.
2018. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a kor amit írtam ez egy sacc. Nem pont 14 évesre gondoltam de ha lenne is nem az lenne a vágyam hogy le feküdjek vele ismerkedés a cél. Azért vannak határok. Nem erölteteném bele olyan dologba amit nem szeretne. Nyilván meg várom még elég érett lessz hozzá és és ha ő is ugy gondolja. Egy szoval nem írta. Azt hogy azért keresem ezt a korosztályt hogy meg dugjam. Igen pultban dolgozom elég nyitott vagyok mosojgom beszélgetek a vásárlókkal.
2018. júl. 15. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!