Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyekkel indulok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel indulok így a nőknél?

Figyelt kérdés
Kedves visszafogott intelligens humoros 33 éves férfi vagyok akivel nagyon jól el lehet beszélgetni viszont nagymértékben el vagyok hízva szüleimnél lakok még és a közmunkaprogramban veszek részt tehát van munkám és dolgozok.
2018. júl. 14. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt tedd hozzá, hogy alkoholista vagy, a saját szüleid vered és rajtuk élősködsz.

Jah és balázskának hívnak, a GYK balekja vagy.

2018. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyjából a nulla és mínusz egy között helyezkedik el valahol. Bár gondolom ezt te is tapasztalod.
2018. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Általában ilyen nők az eseteim


[link]


[link]

2018. júl. 14. 11:13
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Nagyot álmodtál, de ezeknek az eszetlen tyúkoknak így nem fogsz kelleni. :D

Teljes generál után próbáld meg. :) F

2018. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen csajok jönnek be akkor nem árt egy kis önkritikát gyakorolni.
2018. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
A képükre verheted nyugodtan szóval arra van esélyed. Vagy közmunkás bérből is futja egy menetre a helyi útszélivel.
2018. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen lányoknál semmi esélyed. Ahogy téged sem az intelligenciájuk, kedvességük bűvöl el, hanem a külsejük... na úgy ők is az előnyös külsejű férfiakhoz vonzódnak.
2018. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
33 éves férfiként neked a 14-16 éves kiscsajok jönnek be? Mert ez a kettő kb. annyinak néz ki. És szerintem valami korukbeli páwa gyerekre várnak, de ne legyen igazam.
2018. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálam nulla, de az elhízásig olvastam csak el. Ott kizártam.
2018. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elég zsengék az esélyeid. ugyan én 29 vagyok és nem élősködök szülőkön, mert hazaadok. Egyszerűen logikusabb otthon gyűjtögetni, mint egy albi mellett. Jól keresek, de így közelebb a cél egy olyan ingatlan megvásárlása amihez 0 hitelt kell felvennem. Meg egyedül mi értelme lenne albiba mennem? Érted.. semmi értelme. Max ha külföldi munkán lennék, ahová a napi bejárást nem tudom megoldani otthonról. Ha valaki havi 130at keres, az hogy a faxomba jut egyről a 2re albi mellett? Nyomorogjon az albiban? Hó végére csak zsíroskenyér jusson az asztalra?
2018. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!