Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miert viselkednek igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miert viselkednek igy?

Figyelt kérdés
Szoval arrol lenne szo, hogy en regen duci voltam, most is van rajtam meg egy 5-6 kilo amit szeretnek ledobni, de azert mar jl erzem magam a boromben, es megengedek heti par csalo etkezest. De rengeteg pasi olyan, hogy a jo alak, a feszes test az kell meg jo, de ha a no dietazik, az ki van gunyolva, "ezzel se lehet enni egy jot", "ugyis csak salatat eszik" stb stb. Pl volt hogy elkisertem baratnomet egy haverjaval es bementunk a henteshez, es ok vettek sult kolbaszt. Baratnom amugy ektomorf es szerencses alkat, nem hizik semmitol, pedig folyton hizlalo kajakat eszik. Na es en nem ettem ott, es a srac rogton fejeket vagott meg nezett, hogy hat ize... es akkor meg dagadtabb is voltam, szoval ertheto is lett volna. Es mintha nem ertenek, hogy sokan nem olyan szerencsesek, mint a baratnom, hanem fokozottan kell figyelniuk arra mit esznek....

2018. júl. 16. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Pasik. Keresed a logikat? Add fel :D
2018. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
En nem dietazom, de szarral akkor sem tomnem magamat, akarki is forgatja erre a szemet. Olyan ertelmes embert kell talalni magad melle, aki szinten igy gondolkodik. Szerencsere van jo par.
2018. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként ha kalóriadeficitet tartasz, akkor bármit ehetsz, ha belefér. Én sem élek csak salátán, a párommal nyugodtan elmehetek egy étterembe akár egy steakre is, de még kolbászt is ehetek és fogyok.. :) Nem jó az sem ha totál megvonod magadtól a kajákat, csak azért mert "zsíros" és az egyenlőnek tartod a hízással. Nem feltétlenül jelenti azt. Ha gondolod írj priviben :)
2018. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Aztán meg arra forgatják a szemüket, ha el van hízva valaki. :D

Vannak hülyék, nem kell velük törődni.

2018. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy szerintem meg a pasinak nem kell ugyanazon az elven élnie mint neked, csak értse meg, h számodra ez fontos és tartsa tiszteletben.
2018. júl. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a pasik ilyenek, bár ez esetben valóban több olyan férfi van, aki nem érti meg a helyzetedet, mint ahány nő. De általánosságban elmondható, hogy az olyan problémák, amik az adott embert nem érintik, általában nem is igazi problémák a szemében.

Sok nő ugyanezt gondolja a testesebb férfiakról: pl.: a tesóm\apám\párom nem is sportol, aztán mégsem hízott el, akkor nem lehet nagy dolog férfiként normál testalkatúnak lenni. Ugyanaz van nálunk is, mint a nőknél. Az egyikünk genetikailag szerencsés, a másik meg nem. Sajnos azt meg nem tudod megállapítani külsősként sem a férfiak sem a nők esetében, hogy az adott testben mennyi belefektetett munka illetve energia van. Lehet, hogy az a nő vagy pasi, aki egy kicsit elhízottabb, többet foglalkozik az életmódjával, mint a "formásabb" társaik, csak nem nyert a genetikai lottón. Ezért sem szabadna elsőre ítélni.

2018. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy fokent a kaloriadeficit a lenyeg, de nekem is (mint sok kover embernek) volt egy olyan pszichologiam, hogy ha ettem valami szemet kajat, utana mar ugyismindegy alapon mast is, es akkor az a nap mar ugyus mindegy, es akkor lassan megint ott voltam, ahol a part szakad. 50x bukott el ezen a fogyasom. A sulytartas az mar mas, de amig probalja az ember elerni a celt, addig kell a szigor es fegyelem, kulonben nagyon konnyu visszacsuszni a rossz szokasokba. Legalabbis en ilyen vagyok, nekem az elejen kellett a teljes megvonas.


De persze mostmar neha eszek zsirosat is, sot pl steaket a fogyas alatt is ettem, az kb szinhus, nem lett tole buntudatom. Ez nagyreszt mentalis folyamat tudom, pl ha minden nap ettem volna egy falat somloit az sem rontja el a fogyast, de nalam nem lett volna olyan, hogy tenyleg csak egy falat somloi.

2018. júl. 16. 08:52
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Egyébként a csajok többségét sem kell félteni ezen a téren a kritizálásban. Én tudtam mindig is magamról, h ügyelnem kell a kajára. Ha barátnőim kitalálták, h menjünk mekizni, akkor nem értették, h mondjuk én miért eszem csak egy kis wrap-et, míg ők tolták magukba a hamburgert. Jött a szövegelés, h különcködök (pedig ők sem voltak egy top alakúak, akinek mindegy volt, h mit esznek). Persze, h rosszul esik az embernek, de elengedtem, mert nyilván ilyenre nem szabad hagyni. Igen, különcnek kell lenni és nem beállni a sorba.


Viszont -szerintem- még ocsmányabb dolog, amikor egy sikeresen lefogyott ember kezdi el kritizálni a túlsúlyosokat, csak mert neki sikerült, ők meg "vakok". Nem akarok itt nevet mondani, az instagram egyik "nagy" táplálkozási tanácsadója, és nemhogy feljelent az ügyvédjénél és pereléssel fog fenyegetni, így a neve inkognitóba legyen, de szíven ütött az a posztja, amibe "reklámozta", h ő a hamburgert csak hússal és salátával eszi, míg a mellettük ülő két 200 kilósak tömték magukkal a normál burgert, cukros üdítővel és azt nézték, h ők mit esznek... Hát, aztán ilyenek a "szakemberek", h mindenkit lenéznek, akik nem olyanok mint ők... Szóval itt a világgal van a probléma, az emberekkel komplett.

2018. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
amiben, tömték magukba* Bocsi a hibákért, telóról ment :)
2018. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%

Én pasaként pont letojom, hogy a páromon van plusz kiló, vagy nincs, az sokkal jobban zavarna, ha úgy élne, hogy szenved, mert meg akar felelni valakinek, valaminek, nekem.

Én pont az ilyen maximalista csajoktól megyek a falnak, akik emelt fővel leszólnak mindenkit, és a világ csak önmagukból áll, meg a szépségükből. Valahogy nem lehet őket emberként szeretni.

2018. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!