Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért nem tudok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem tudok normális kapcsolatot kialakítani, mert 22 éves koromig foggal-körömmel tiltottak a fiúktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vasszigor, üvöltés, a testem az ő tulajdonuk volt, amivel ők rendelkeztek.


16 évesen premier plánban végignézte anyàm, ahogy a nőgyógyász bennem turkál, mert azt hitte, hogy a hittan táborban felcsináltak.


Ha megnéztem egy Grace klinika részt már k.. rva voltam.


Fiú osztálytárshoz se mehettübk grillezni, semmi.


Megszabták hogyan öltözködhetek, mennyit egyek, rám fogták, hogy anorexiás vagyok, titokban gyógyszert kevertek az italomba.


Tipikus mérgező szülők minta példányai. Egyetem alatt tudták mikor kell hazaérnem, se korábban, se előbb, 40 fokos lázzal is be.


Többször úgy megvertek, hogy örökre nyoma lett. A kutatásról, lenyomozásról ne is beszéljünk.


Elég sok fiút érdekeltem volba, de élből el kellett utasítanom mindenkit, mert még talàlkozni se tudtunk.


22. szülinapom előtt besokaltam, elköltöztem otthagytam az egyetemet, megkaotam egy külföldi munkát...


Viszont bár most mâr nem vagyok olyan szép, ajad most is olyan, aki tetszik is, de nem tudok kialakítani senkivel se kapcsolatot, lefeküdni mégannyira sem.


Gátlásos, visszahúzódó, önbizalomhiányos és egy életre megtörtek. Azt meg külön utálim, hogy nulla tapasztalatom sincs és a legszebb éveimet vették el.


2018. júl. 18. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
De, azért nem te leszel a következő női sorozatgyilkos ugye? (vicc) Hát meg kell erősödnöd egyedül nincs mit tenni vagy sikerül vagy kirekeszted magad a társas életből és magányos nő leszel. Kezdj el beszélgetni srácokkal kezdetnek az is jó azt, ha akad valaki, akkor menj bele egy kicsit többe. Ne olyant keress, aki egyből megakar dugni, mert annak megint csalódás lesz a vége és tényleg megtörhetsz még jobban.
2018. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

El rudok beszélgetni fiúkkal, férfiakkal. Valahogy sokkal jobban kijöttem mimdog velük.


Csak más nem megy.

2018. júl. 18. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd közel magadhoz azt, aki tetszik, semmi értelme elutasítónak lenni vele. Főleg ha az illetőről kiderül hogy türelmes és elviseli a dolgaidat.
2018. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem végülis nem kell türelem, egyáltalán.


Csupán ez annyira gáz és rettentő gátlásos vagyok, komolyan.


Anno elterveztem, hogy ennyi idősen már gyereket szeretnék és fiatal anyuka akarok lenni, nem 40 felett szülni, mint anyám.


Csakhát az élet közbeszól.

2018. júl. 18. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"egy életre megtörtek."


Nem!


Az önmeghaladás, a fejlōdés, a blokkok kioldása lehetséges.Komoly feladat, igen, de bárki képes rá, és ezt tapasztalatból írom.


Nyilván nincs nōi mintád, de az egy tanult viselkedés, tehát, ha azt tanultad meg miképpen nem lehet, akkor azt is megtanulhatod hogyan lehet.

2018. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Javaslom a pszicho-terápiát! Borzasztó, hogy milyen szülők vannak...
2018. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2018. júl. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem kell hozzád türelem, akkor ott más gondok is vannak. xD
2018. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!