Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szívat ez a pasi? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szívat ez a pasi? Egy ismerősömről van szó, évek óta kerülget, és nem értem, miért nem a lép következő szintre a dolog vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mikor először találkoztunk, minden ismerősünktől azt hallottam vissza, hogy nagyon bejövök neki, és ezt lehetett is látni rajta, mert nagyon csapta a szelet. Sokat beszélgettünk élőben és chaten is, és egyik alkalommal vettem a bátorságot, és felvetettem neki, hogy menjünk el egy randira. A megbeszélt napon viszont be sem jelentkezett, elérhetetlenné vált, és én többet nem is kerestem ezek után. Egy kis idő múlva le is töröltem, nem sértődöttségből, hanem mert nem beszéltünk egyáltalán hónapok óta, akkor meg minek legyen fent a listámon alapon. Sok más ismerősömet is töröltem ekkor, egyáltalán nem személyes volt, de ezt később felhozta, és mondta, hogy ezen eléggé ki is akadt, mert rosszul esett neki. Azt is mondta, amin eléggé meglepődtem, hogy még frissen elmentett minden beszélgetést a gépére, és nagyon sokszor visszaolvasta, meg gondolt rám gyakran. Akkor viszont nem értem, miért nem akart velem találkozni? Nekem ez elég rosszul esett, készültem rá, vártam, erre kb pofára ejtett, nagyon megalázó volt. Később az is tudomásomra jutott, hogy egy másik csajjal viszont messze nem volt ennyire szívbajos, összejöttek nem sokkal később egy kis időre, és hát ott nem a csaj kezdeményezett :) Nemrég megint összefutottunk. Kb értetlenkedve kérdezte, hogy miért nem beszélünk többet, meg hogy találkozni kéne valamikor, azóta persze megint nem ír rám, én meg ezek után nem kockáztatom meg mégegyszer, hogy rámászok, ő meg újra ejt.Szerintem, ha egy férfinek valóban kell egy nő, akkor eltéveszthetetlen jeleket ad. Itt most ezt nem látom, vagy valamit félrekommunikálok vele?
2018. júl. 18. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartalek vagy talonban, amit akkor szed elo, ha nincs jobb. Vegleg torolnem.
2018. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó játék vagy neki, elszórakozik veled, mint macska az egérrel. :D

Pont most írtam, hogy a nők azt hiszik, hogy ilyet csak ők tudnak csinálni. Aztán csodálkoznak, amikor kiderül, hogy ők is kerülhetnek az egér szerepébe.

2018. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne légy soha második, ne legyen neked való az a szerep:)

Most gondold el, egy bajnokságon is a legrosszabb hely a második:)

2018. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sehanyadik sem vagyok, nem mentem bele mélyebben a dologba, mivel nem értem, mit problémázik.
2018. júl. 18. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, csak játszik veled. Húzza előtted a mézes madzagot, bekajáltat a dumájával te meg be is kajálod. Ne foglalkozz vele, nem ő lesz életed szerelme. Nem, nem fog megváltozni miattad. Játszmázós kis féreg, ha igazi férdi lenne, elment volna arra a randira vavy legalabb szólt volna, hogy mégse érdekled annyira. Azt nem értem, ennyi idő után miért is foglalkozol egy ilyen suttyóval? Nem egyértelműek a jelek??

Vagy nincs ló, jó szamár alapon beérnéd egy ilyennel? Legyen már tartásod. Ignoráld, ne foglalkozz vele, az ilyen essen csak nyugodtan a két szék közzé. Valószínűleg melletted mást is dugogatna ;)

Jó szórakozást.


24F

2018. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az ilyen pasit hívom lekvárnak vagy pudingnak, hangulattól függően.
2018. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem megy el a randira, nem is kommentálja hogy elnézését ez meg ez...

Szerinted mennyire néz emberszámba?

2018. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!