Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem akarnak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem akarnak csak szexelni?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért állnak hozzá úgy az összes pasihoz, akivel ismerkednek, hogy hozzájuk akarnak menni feleségül és leélni velük az egész életüket, akkor is ha még azt sem tudják, hogy egyáltalán alkalmas-e rá az illető. Miért nem lehet csak simán jól éreznie magát két embernek és vagy alakul több, vagy nem? A nők is szeretnek elvileg szexelni, ugyanúgy élvezik ők is. Semmi megalázó nincs ebben.

Pont ezzel érik el a nők, hogy mindenki csak hazudik nekik, és átverik őket. Miért nem lehet egyenesen megmondani, hogy nincsenek komoly szándékaid, különben egyből elkezdik hogy jaj nem, ők ilyet nem. De megindokolni egyik se tudja. Mindegyiket szabályosan át kell verni, ha szexet szeretnék tőlük, már rosszul vagyok ettől. Meg attól is hogy egyből rossz embernek vagyok kikiáltva, ha ilyet kiejtek a számon, hogy én most nem keresek komolyat, mert nem fér most több nekem bele.


2018. júl. 19. 11:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
65%

Látszik, hogy mennyire nincsenek képben szegény pasik a nőket illetően. :D

Olyan nehéz visszafognom a röhögést, amikor megpróbálnak meggyőzni pl arról, hogy mennyire élvezte velük a prosti a szexet, sikítva élvezett... :DD

És tényleg mind elhiszi, hogy neki sikerült, mert ő annnnyira jó az ágyban. :DDDD

2018. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
66%

Nem minden nő ilyen. Nekem meg az elveimből és az érzelmeimből fakad. Nekem NEM LENNE JÓ ÉRZÉS az, hogy vkivel érzelmek nélkül dugok. Neked simán jó lenne, ja... de ha nekem nem, a hajamra kenhetem. Érzelmes és szerelmes típus vagyok, és kész.

Az meg, hogy emiatt van olyan kuki, aki hazugságra képes, ahelyett, hogy fizetne egy prostit, nem az én hibám, hanem az ő szegénységi bizonyítványa. Egyébként meg,. ha vki megjegyzi, hogy neki csak szex kell, attól még tartom rossz embernek, mert kikosarazom, csak épp az igényeink nem találkoznak.

2018. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
62%
Azert, mert nagyon ritka a jo szeteto. A legtobb pasi egyejszakasnal csak magaval van elfoglalva. Mi ebben a jo a nonek? Semmi.
2018. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
63%

Én próbáltam már "csak jól érezni magam" valakivel, képzeld, nem ment, nem tudtam annyira elengedni magam, hogy egyáltalán személyes találkozásig eljussunk. Pedig hidd el, most úgy érzem, még jót is tenne egy ilyen, nem is volt ellenszenves az ürge, és mégse ment.

Aztán van, akinek meg működik a dolog. Nem tudom, én még nem találkoztam olyannal, akivel csak testiség működött volna nálam.

2018. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
60%
Mert a nőknek agyuk is van, amit használnak is néha, nem csak ösztöneik.
2018. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
30%

Ezzel nem értek egyet, vannak olyan nők, akik egyáltalán nem azt az életcélt tűztik ki maguk elé, hogy férjhez menjenek és gyereket szüljenek.

Én nő vagyok, de van jópár ilyen ismerősöm, aki bőven elmúlt 40, nagyon jól néz ki, de mégsem akar férjet, vagy komolyabb párkapcsolatot, mert nem tud és nem is akar alkalmazkodni.


Vannak ilyen nők is, amiket írsz, de szerintem ez inkább azokra jellemző, akik többször pofára estek és/vagy megcsalták őket már úgy, hogy ők mindvégig hűségesek voltak és komolyan gondolták a kapcsolatot.

2018. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
42%

A csak szex akkor jó, ha én mondom azt, hogy az se érdekel, ha csak egy szex lesz.

De ahhoz bizony egy olyan csúcs példàny kell. Ezek szerint te nem vagy az.

2018. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
65%
Mert több önbecsülésem van annál, mint hogy egy "luknak" nézzenek...
2018. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
9%

Azt tapasztalom, és látom mindenhol, hogy a nők nem szexelnek csak élvezetből. Mindig valamiÉRT szexelnek, akár párkapcsolatban is. Pl jutalom a férfinak, azért hogy valamit elérjenek a férfinál, maguknál tartsák, stb.


Na meg azért sem, mert a kultúra is megmondja nekik, hogy ezért és így nem szabad, és mikor/miért szabad, és ha nem tartja magát ahhoz, akkor "r1b4nc".


És persze egymásnak is brmagyaráznak mindent.


Nagyon kevés nő van akik csak az élvezetért szexelnek, de volt szerencsém 1-2,-höz, és a legemlékezetesebb aktusaim voltak velük. Őszintén élvezték, átadták magukat az érzésnek, tökéletes volt minden, sorozatba élveztek, aktívak voltak, volt fantáziájuk, olyan volt mint a nagy könyvben meg volt írva. Nem paráztak azon, hogy leizzadtak az orgazmustól, élveztük egymást, öleltük, csókoltuk egymást, a teljes fizikai kimerülésig.


Egyik ilyen lánnyal kialakulhatott volna egy hosszútávú párkapcsolat is, de tapasztalatlan, és bamba voltam, csak akkor jöttem rá mit jelentettek a jelei, amikor már késő volt, pedig már szerelmes voltam belé .. életem legnagyobb elcseszése volt ez. Vele úgy kezdődött, hogy első talikor egy igazi nyelves csókot kaptam brmutatkozás után, és fél óra múlva már az ágyban voltunk, olyan kémiával, hogy csoda hogy nem égtünk el. :)


De ilyen nincs a nők lapjában, meg a szürkés könyvekben, hát nyomhatjátok a pirosat "hölgyeim"...

2018. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
91%
21-es, én csak azt nem értem nálad, meg sok válaszolónól, hogy miért csak az "első talinál már fullba toljuk a témát" meg az "érdekért szexelő vagy frigid p...a" kategória van. Olyat nem nehéz elképzelni, hogy van, aki élvezi a szexet párkapcsolatban, nem kell könyörögni érte, de nem olyan szavbados szellemű, hogy egy szia után már letolja a bugyit?
2018. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!