Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem akarnak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem akarnak csak szexelni?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért állnak hozzá úgy az összes pasihoz, akivel ismerkednek, hogy hozzájuk akarnak menni feleségül és leélni velük az egész életüket, akkor is ha még azt sem tudják, hogy egyáltalán alkalmas-e rá az illető. Miért nem lehet csak simán jól éreznie magát két embernek és vagy alakul több, vagy nem? A nők is szeretnek elvileg szexelni, ugyanúgy élvezik ők is. Semmi megalázó nincs ebben.

Pont ezzel érik el a nők, hogy mindenki csak hazudik nekik, és átverik őket. Miért nem lehet egyenesen megmondani, hogy nincsenek komoly szándékaid, különben egyből elkezdik hogy jaj nem, ők ilyet nem. De megindokolni egyik se tudja. Mindegyiket szabályosan át kell verni, ha szexet szeretnék tőlük, már rosszul vagyok ettől. Meg attól is hogy egyből rossz embernek vagyok kikiáltva, ha ilyet kiejtek a számon, hogy én most nem keresek komolyat, mert nem fér most több nekem bele.


2018. júl. 19. 11:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%

Lehet itt ugrálni, de a tények makacs dolgok. Azért van a nőkbe belekódolva, hogy alaposan megválogassák, kivel dugnak, mert a nők esnek teherbe. Ès igenis teherbe eshet 2018-ban is, akkor is, ha nem akart. Bizonyíték erre 30 ezer abortusz èvente.

A férfiak meg azért nem válogatnak, mert nekik nincs semmi következménye: egy spicc és megy tovább.

Ez a mai időkben csupán annyi következménnyel jár, hogy egyre több nő dönt úgy tudatosan, hogy se gyereket, se kapcsolatot nem akar, a szexre pedig jobb választás egy 20 centis, több sebességes vibrátor, mint egy vadidegen, vagy egy érzelemmentes szexkapcsolat.

Az, hogy egyenlő fizetések vannak, és nem válik külön a férfi-női szerep, az utolsó előnyét is elmosta a házasságnak. Kivéve a gold diggereket, akik nem véletlenül annyira nőiesek.

2018. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Kozben olvasom a valaszokat. Miert jon majdnem mindenki azzal hogy idegennel nem tudja elkepzelni? Ki mondta ezt? Baratsag extrakkal kapcsolatrol senki nem hallott meg? Ott hol idegenek egymasnak a felek? Ne legyetek ennyire szelsosegesek.
2018. júl. 19. 20:42
 53/66 anonim ***** válasza:
28%
A szexkapcsolat sem feltétlenül érzelemmentes, egy vibrátortól meg sosem fogod magad igazán nőnek érezni, de azért bemesélni magadnak, hogy mégis. 😅
2018. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
54%

*megpróbálhatod bemesélni magadnak


Egy emberi kapcsolatot, legyen az akár csak testi jellegű, nem fog helyettesíteni egy darab műanyag.

2018. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
68%

Kerdezo korcs ertekrended ne akard masomra rabeszelni

A noknek joguk van ugy es azzal szexelni akik nekik megfelel joguk ban elvarni narmit cserebe.

Menj profi fizetos szexmunkashoz ha ezzel neked bajod van

Egy normalis erkolcsu es lelkuletu no nem fekszik akarki ala foleg ismeretlen ferfi ala.

Aki ezt teszi azzal bajok vannak

2018. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátság extrákkal sem megy. A barát, akivel szexelek, az a párom. Nem tudok érzelmileg nem kötődni romantikusan valakihez, akivel szexelni akarok.
2018. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%

"Baratsag extrakkal kapcsolatrol senki nem hallott meg? Ott hol idegenek egymasnak a felek?"

Semmi értelme. Ahol van szenvedély, és még jól meg is vagyunk, azt idővel szerelemnek fogják hívni, vagyis párkapcsolatnak.

2018. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%

Baratsag extrakkal szep nev arra a pasi el kotelezehseg nelkul ingyen lyukat akar.

Soha

2018. júl. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
78%

Hát ciki bevallani... de nekem a vibri és az ujjam sokkal nagyobb orgazmust okoz mint bármely férfi akivel együtt voltam. Hüvelyi orgazmusom egyedül vibrivel van ha magamnak csinálom. Talán mert sokkal jobban el tudok lazulni ha egyedül vagyok.

Nem tudom. Így amikor kapcsolatba lépek valakivel elhagyom a masztit... de nem azért mert a szex elég, hanem pont azért hogy elég legyen nekem.


Itt nem a férfinem teljesítményét szeretném méltatni, mert nem csak ők tehetnek erről, én is rosszul szocializálódhattam, vagy gátlásos vagyok... bármi.

Ez csak olyan tekintetben fontos, hogy a férfit nem szexre tartom, mert akkora örömöt nem kapok tőlük, mint amekkorát magamnak okozni tudok. Így egyedül amit egy vibri nem ad meg az a társaskapcsolat meghittsége. Nekem ez az intimitás ezért fontos és a szex ezért nem érdekes. (nem momdom hogy nem élek meg orgazmust szex közben, de az nem olyan egetrengető).

2018. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 mikeXxX ***** válasza:
23%
Pont hogy a legtöbb nő csak szexelni akar és nem párkapcsolatot .39f
2018. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!