Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem akarnak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem akarnak csak szexelni?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért állnak hozzá úgy az összes pasihoz, akivel ismerkednek, hogy hozzájuk akarnak menni feleségül és leélni velük az egész életüket, akkor is ha még azt sem tudják, hogy egyáltalán alkalmas-e rá az illető. Miért nem lehet csak simán jól éreznie magát két embernek és vagy alakul több, vagy nem? A nők is szeretnek elvileg szexelni, ugyanúgy élvezik ők is. Semmi megalázó nincs ebben.

Pont ezzel érik el a nők, hogy mindenki csak hazudik nekik, és átverik őket. Miért nem lehet egyenesen megmondani, hogy nincsenek komoly szándékaid, különben egyből elkezdik hogy jaj nem, ők ilyet nem. De megindokolni egyik se tudja. Mindegyiket szabályosan át kell verni, ha szexet szeretnék tőlük, már rosszul vagyok ettől. Meg attól is hogy egyből rossz embernek vagyok kikiáltva, ha ilyet kiejtek a számon, hogy én most nem keresek komolyat, mert nem fér most több nekem bele.


2018. júl. 19. 11:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%

#28

"Éppenséggel alig vannak jól működő párkapcsolatok"

Miért kellene hogy érdekeljen engem mások kapcsolata? Az enyém működik, másé hidegen hagy.


"a nők általában mégsem mernek kilépni belőle. Általában a nők magányosodnak el a legjobban egy komoly párkapcsolatban. "

Megint csak, miért érdekeljen engem, hogy más nő mit csinál meg mit nem csinál?


ÉN úgy érzem jól magam, ha csak a párommal fekszem le, ennyi.

Mi ebben olyan logikátlan?

2018. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
16%
Elég vicces hogy a nők folyton ezzel jönnek hogy a ffiak ösztönlények, de közben meg a nők a legnagyobb ösztönlények és ugyanolyan állatiasak mint a férfiak.
2018. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
55%

#33

Nyilvánvalóan én is voltam szingli nő. Egyébként a kérdés általánosan lett feltéve, nincs írva sehol, hogy csak jelenleg szinglik szólatnak hozzá. :)

2018. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%

Lyukas akarsz elkotelezetseg szerelem nelkul konnyen es gyorsan

Fizess erte prostitutie a neve

2018. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szexualitás más.

Vegyünk egy olyan férfit és nőt, akik bitang jól néznek ki, de belső értékük nulla. Se ész, se humor, se pénz, se semmi. Két üres héj, klassz karosszéria, de semmi több.

Egy ilyen férfi fog találni csak szexet, de kapcsolatot nem. Egy idő után ki fogja a nő dobni, mert puszta szexnél többre vágyik: és onnantól a szex sem jó. A nemi vágy fenntartásához a külső kevés.

Ráadásul sok nő reflexből el is utasítja, mert önmagában a test nem izgatja fel.


Egy ilyen nőt meg minden férfi meg akar dugni, és gyorsan tálal komoly kapcsolatra is balekot, aki konkrétan bármit elnéz, amíg a testét meg tudja kapni.

Itt bukik ki, hogy a férfiaknál mit jelent, hogy vizuálisak. 10+ év házasság után is elég egy szexi fehérnemű, vagy egy kis fenékrázás, és a férfit be lehet indítani. Egy nő legfeljebb kiröhög, ha új alsógatyában táncolsz neki, de beindulni sok év után nem fog rà, az biztos.


A biológiát lehet fikázni, leszólni, de akkor is ez az ösztön dönt: ti mindenkibe bele akarjátok rakni, hogy szórjátok a magot. Mindegy, hogy néz ki. Akkor (se) állapodtok meg, ha nagyon jó a csaj.

A nők hosszú távra terveznek, hiszen egy utód felnevelése nem öt perc. Persze, ha van egy fix partner, akivel fel lehet nevelni az utódot, akkor egy kis genetikai frissítésről lehet szó a fiatal, jóképű idegennel.

Ez a tipikus gazdag öreg férj, és a fiatal kertész története, kb. egyidős az emberiséggel.


Természet ősanyánk ilyen ócska qurva: egyetlen célja, hogy a létrejött utódnak maximális esélye legyen felnőni. A szex is csupán ezért élvezet. Ha nem lenne jó, csak a végén gyerek lesz, akkor ti se csinálnátok.

Nőként sajnos túl sokszor van ilyen, hogy gyerek lehet még belőle, de nulla élvezet.

2018. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%

30: ha azt lehet érdeknek nevezni, hogy nedvesedem és szeretném, ha megdugna, akkor igen, érdekből.

(gyanítom, az átlag nő itt is a sminkeletlen modell kategória, és fontosabb, hogy tökéletes teste legyen, mint hogy ne legyen flegma)

2018. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért válogatok. Beérem kevesebb férfivel de azzal tudom hogy működik. Akikkel járni szoktam ők nemcsak a szeretőim, a barátaim is. Nem rohanok egy kapcsolatba a szexért. Vagy hogy valaki biztos legyen velem, mert a társas magány tényleg rosszabb! Egyetértek veled kérdező. De igazából nekem pont ez az érzésem egy laza szexkapcsolatnál is. Van partnerem de mégsincs. Akarnak de mégsem. Van mellettem valaki de semmiben nem számíthatok rá. És nem adhatok neki semmit magamból mert a puncimon kívül más nem kell.

Eddig 5 év volt a leghosszabb idő 2 kapcsolat között. Inkább várok mint egy rossz kapcsolat vagy valami időhúzó szexkapcsolat.

2018. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
18%

Akkor most megintcsak ki az ösztönlény?


Miért akartok mindenkinek gyereket szülni? Mást se csináltok, csak ezt ismételgetitek meg jöttök az ösztönökkel. Nem igaz hogy nem lehet ránézni erre racionálisan, hogy na itt egy srác, álljunk már hozzá máshogy és ne úgy mintha ősemberek lennék hogy vajon kitart e majd velem ha gyerekem lesz tőle stb... :D

2018. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:

38-as okés, de pont ez az, hogy ez nem időhúzás, hanem időkitöltés.

Miért kéne többet adni bele ennél? Hát erről szól a dolog!


Nem kéne többet várni tőle titokban, és akkor nem lesz időhúzás.

2018. júl. 19. 14:36
 40/66 anonim ***** válasza:
100%

#27 Elmondtam hogy működik egy nő szexualitása, amiben a psziché is benne van, de te továbbra is csak az anyagiakon rugózol. Majd kijelented, hogy nem vagyunk állatok, nos akkor engem a biológus professzoraim ezek szerint átvertek. Nesze itt a bizonyíték, ha még hitetlen vagy. Nem váltunk istenekké, ott van leírva törzs, osztály szerint hova tartozunk. [link]

Pontosan te vagy az, aki kimaxolja az állatias részét és elvárod, hogy a nők maguk mögött hagyják a saját szexualitásukat és teljesen alárendelődjenek a férfi szexualitásnak. Az ész megáll. :D Annyira bírom, amikor valaki a saját hibáját másra keni...

2018. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!