Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem akarnak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem akarnak csak szexelni?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért állnak hozzá úgy az összes pasihoz, akivel ismerkednek, hogy hozzájuk akarnak menni feleségül és leélni velük az egész életüket, akkor is ha még azt sem tudják, hogy egyáltalán alkalmas-e rá az illető. Miért nem lehet csak simán jól éreznie magát két embernek és vagy alakul több, vagy nem? A nők is szeretnek elvileg szexelni, ugyanúgy élvezik ők is. Semmi megalázó nincs ebben.

Pont ezzel érik el a nők, hogy mindenki csak hazudik nekik, és átverik őket. Miért nem lehet egyenesen megmondani, hogy nincsenek komoly szándékaid, különben egyből elkezdik hogy jaj nem, ők ilyet nem. De megindokolni egyik se tudja. Mindegyiket szabályosan át kell verni, ha szexet szeretnék tőlük, már rosszul vagyok ettől. Meg attól is hogy egyből rossz embernek vagyok kikiáltva, ha ilyet kiejtek a számon, hogy én most nem keresek komolyat, mert nem fér most több nekem bele.


2018. júl. 19. 11:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

Na elolvastam a valaszokat. Az en partnereim elveztek a dolgot.


Tehat akkor ti azt akarjatok nekem bemeselni, hogy ti fizikailag akkor tudjatok elvezni a szexet ha tudjatok h veletek marad a csavo akkor is, ha nem akartok gyereket se semmi? Ez nem retardalt foggyos dolog? XD


Es ez amugy full kettos merce.

A nok folyton azzal jonnek a ferfiaknak hogy jaj az osztonoket felul lehet irni, hisz nem vagyunk allatok. Hat akkor tessek irjatok felul, es ne akarjatok mindenkinek gyereket szulni.

Azert irtam ki a kerdest, mert volt egy lany aki szeretett volna tolem komoly kapcsolatot, amit en meg most nem akartam. Most korrekt akartam lenni mondtam neki hogy max kesobb, de nekem most csak friendship with benefits a max. Erre o osszezuhant pedig esku nem is ismert, alig tudott meg rolam par dolgot! Mire alapozta ezt az egeszet akkor?? En forditott esetben ha van egy lany aki tetszik, es azt mondja legyen csak szex, tokre orulnek neki.

2018. júl. 21. 09:14
 62/66 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, eszem ágában sincs gyereket szülni jelenleg senkinek.

Nem értem, mi olyan felfoghatatlan neked azon, hogy én pl akkor tudom élvezni a szeretkezést, ha olyannal csinálom, akivel szeretjük egymást...

2018. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Hat ez a csaj szeretett engem elvileg. Akkor most mi van?
2018. júl. 21. 10:19
 64/66 anonim ***** válasza:
100%

#63

És te is őt?

2018. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező... Értsd már meg. A nő az nő, nem puncis férfi. Írták páran, hogy próbálták az érzelemmentes szexet és nem volt jó. Ez nem egy előre eldöntött dolog a nők részéről, hanem így működnek. Fel tudod fogni, hogy más emberek mások, mint te? Folyton hajtogatod, hogy te így meg úgy, meg a te csajaid így meg úgy, de más emberek mások.

Egy laktózérzékenynek hiába mondogatod, hogy te mennyire szereted a tejet, két pohárral is lehúzol egyszerre, ő nem fogja a te példád miatt szeretni. És képzeld, próbálta már, összefo sta magát tőle, fél napig puffadt, görcsölt. Nem eldöntötte, hogy neki rossz a tej, hanem próbálta, talán sokszor is és mindig rossz volt, ezért inkább úgy döntött elkerüli, vagy laktózmentesre vált. Így már érted?

A női ösztön a nőket védi. Az ösztön az egy mélyebb szint, akkor is dolgozik, ha amúgy egy nő nem akar (még) gyereket. Nem kell mindenkinek egy már kiteljesedett szerelem, de egy bizalmi szint és a szerelem lehetősége azért fontos. Ezt valahogy meg kéne értened, hogy a női ösztön az nem egy gonosz összeesküvés a férfiak ellen, hanem a nő boldogulásának, biztonságának a kulcsa.

Azt is jó volna eldöntened, hogy te most megérteni szeretnéd a nőket vagy kigúnyolni és lebeszélni őket a döntéseikről. Már többen többféle nézőpontból is elmondtuk neked, hogy ez a nőknél miért nem működik olyan egyszeerűen. Valaki a saját példáját hozta, én meg kicsit tudományosabb, evolúciós oldalról magyaráztam el. Az ellen harcolni, hogy a nők kötődni próbálnak olyan ábránd, mint megfordítani a folyók járását.

Amúgy meg továbbra sem igazán értem a problémádat. Volt egy férfi hozzászóló, aki meg az ellenkezőjéről panaszkodott, hogy ő meg nem talál elköteleződni vágyó nőt. Mindenféle nő van, válogass kedvedre, de az rendkívül undorító és romboló, hogy a normális, egészséges női szexualitást fogyatékosságnak titulálod. Csak úgy mondom, hogy a társadalom alapja az elköteleződés, nem a dugok fűvel-fával, szóval amit te csinálsz az közösségromboló is, nem csak simán gáz.

2018. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
22%
#65 érzelemmentes szex nem létezik. Vagy is de, az erőszakolás.
2018. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!