Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék kiverni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kiverni valakit a fejemből?

Figyelt kérdés

Már 2 éve nem sikerül... De szerelem az sosem lesz köztünk, mert ő egy bizonyos szintnél nem érez többet. Viszont senki olyannal nem találkozom, aki le tudná őt körözni, olyan értelemben, hogy ugyanennyire megőrjítene.


Pedig egy időben sokat próbáltam ismerkedni is, de már totálisan elment a kedvem tőle, random emberekkel pedig nem találkozom, mivel nem járok társaságba, utcán pedig nem szoktak leszólítani, leszámítva néha 1-2 füttyögő munkást vagy alkoholistát, maximum szemezés van, de semmi több.


Nő vagyok egyébként.


2018. júl. 19. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szinte sejtettem, hogy annyira azért "kedvel", hogy megdugjon... :D

Hagyd a p*csába az ilyet és kerüld el, még annyit sem érez, amennyit gondolsz. Amivel meg felruháztad, az a kép is csak a fejedben létezik róla. Lehet egyből hánynál tőle, ha mégis összejönnétek.

2018. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért akarsz beszélni vele? Hogy még nehezebb legyen utána? Direkt kínozni akarod magad?
2018. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez így szívás. De megmondta egyébként, hogy nem szerelmes beléd, vagy honnan veszed ezt ilyen egyértelműen? Megbeszéltétek hogy ebbe semmi komoly nincsen, vagy hitegetett? Mennyire volt korrekt veled? Szerintem ne kínozd magad, döntsd el, hogy most ki akarod verni a fejedből, vagy beszélni akarsz vele, mert a kettő üti egymást. Úgy nem fogod elfejteni ha tartod a kapcsolatot vele.
2018. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Persze, megmondta, teljesen korrekt, nem ezzel van a gond.
2018. júl. 19. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!