Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belőlem miért hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belőlem miért hiányzik a romantika?

Figyelt kérdés

Az a vicc, hogy nő vagyok, és folyton érzelmes férfiakat ismerek meg a környezetemben, és már kezdem egy kicsit kínosan érezni magamat.


Érzéseim nekem is vannak, de eléggé háttérbe szorulnak, mert fontosabb számomra a szexualitás, a jó beszélgetések, a közös programok, és valami miatt nem vágyom arra, hogy folyton összebújjak a másikkal, egyenesen rosszul leszek a szerelmes filmektől, csomó mindent nyálasnak és giccsesnek találok, nem szeretek együtt aludni sem, ráadásul a szexhez sem kell szerelmesnek lennem, elég egy erősebb vonzalom is, bár önmagában a jó külső nem elég.


Kevés partnerem volt eddig, de velük sem nagyon működött az összhang ilyen téren.

Nem azt várom, hogy a másik tojjon rám, meg meg se hallgasson, semmi ilyesmire nem gondolok, de nem ismerek senkit, aki egy kicsit racionálisabban állna ehhez.


2018. júl. 19. 15:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok és a barátnőim is.

Nem is értem miért dívik még az a sztereotípia, hogy a nők csak romkomokat szeretik, stb.

2018. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
53%

Én is ilyen vagyok, úgy érzem semmi romantika nem szorult belém, mert túl pragmatikus vagyok hozzá, csak azzal a különbséggel, hogy én még nőiesen sem öltözködöm.. :) Ráadásul független típus vagyok, határozott (nem törtető, de tudom mit akarok és keményen meg is dolgozom érte), rengeteg mindent értem el önerőből és alapból addig nem is kérek segítséget, amíg nincs más választásom, a babusgatást sem tudom elviselni, nem vagyok aranyos, bújós vagy különösebben gondoskodó. Figyelmes igen, de eszemben sem lenne anyáskodni valaki felett.

Úgyhogy mindig én voltam a srácok között a "havercsaj", akivel bármit lehet csinálni, bármit meg lehet beszélni, rengeteget lehet nevetni, csipkelődni, hülyülni, meg még jól is néz ki, de barátnőnek nem kell, mert "nem nőies". De tudod mit? Nem zavart, sokat foglalkoztam önismerettel, szeretem és elfoadom magam és nem szeretnék változni vagy olyanná válni, mint a sztereotip "igazi nő" - az nem én vagyok, sose leszek, nem is akarok, szóval még szerencse, hogy nincs bennem megfelelési kényszer senki felé.

25 éves koromig sokkal boldogabb voltam egyedül, mint az addigi 3 párkapcsolatom (amiből egy gimis szerelem volt) közül bármelyikben. Aztán akkor történt az, hogy teljesen véletlenül megismertem valakit, akinek pont így vagyok tökéletes és semmit nem akar bennem megváltoztatni, akinek mindazok a tulajdonságaim imponálnak, amit a legtöbben túl férfiasnak tartottak. Ha ismered, szereted és elfogadod magad, akkor ne változz senki kedvéért, hosszútávon nem éri meg, nem lehet egy életet hazugságban leélni.. vagyis hát lehet, de az az élet olyan is lesz.

2018. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!