Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nemzet lányai a legroma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nemzet lányai a legromantikusabbak?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy melyik az a nép, nemzet (akár európai akár más), ahol a lányok leginkább értékelik a romantikát, pl. a bókolást, a közös sétát, a virágcsokrot ilyesmit. Ahol még nem csak a "buliban összejövünk, dugunk, viszlát" a trend, hanem a romantikus pasikat részesítik előnyben. Van egyáltalán ilyen nemzet? Kinek milyen tapasztalatai, élményei vannak ezzel kapcsolatban? Hol van a legtöbb esélye egy romantikus alkatú férfinak?

2018. júl. 12. 18:32
1 2
 1/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ez ember és nem nemzet függő?
2018. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is csak ismételni tudom, hogy ez emberfüggő.
2018. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt értékelném a férjemtől, nem 3. alkalommal egy vadidegentől. Mert pont nem az a típus vagyok, aki azonnal tud dugni akárkivel.


Meg nem az elején kell a romantika, mikor még hajt, hogy pucéran lásd, szerintem a romantika pont akkor lesz az igazi, miután együtt vagyunk 10-20-30 évet. Hisz akkor ismered a másikat.


Pl. ha most valakivel ismerkednék, és venne egy nagy csokor rózsát, nagyon klisének találnám. Ez nem nekem szólna, hisz nem tudja, mi a kedvenc virágom. A párom bambuszt venne, mert hetekkel ezelőtt láttam egyet, és azóta azt akarok.


Tehát nem az a romantikus, amit ÉN kitalálok neked, hanem amiről tudom, hogy NEKED tetszik.

2018. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a szláv lányok és nők.
2018. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Magyar nők között is van ilyen, nem kevés, csak többségében nem olyan szépek, hogy bókoljanak nekik meg vigyék a virágcsokrot.
2018. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ROMAntikus :)

Nemzet nev alaapjan erre tippelnek de kicsi eselyet latom.

2018. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Diavolino44 ***** válasza:
25%

A harmas valaszolo holgynel a pont, te kerdezo azert akarsz romantikazni, mert vaj van a fuled mogott. Ez lehet eleg sok minden, pl szexualis frusztracio, (mert annyira izgulsz az elso alkalommal, hogy nem all fel, hogy inkabb megbelyegezed azt aki viszont szereti) onbizalom, onertekelesi problema, (mert te nem vagy eleg a lanynak, ezert leakarod kenyereni, viraggal, vacsoraval, apro ajandekokkal) hirtelen ez a ketto jutott eszembe.

Az igazi romantika, az ott kezdodik, mikor mar x eve egyutt vagytok. De meg akarod hoditani ujra meg ujra.

2018. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Ezek a lányok már kihaltak sajnos. :(
2018. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ ki milyenné válik. A legfontosabb a belső igény nincs kötve kultúrához, nemzethez semmihez!Vagy van vagy nincs az emberben!
2018. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A románok, ők a legromántikusabbak. :D
2018. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!