Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátkozó legyek vagy nőies?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozó legyek vagy nőies?

Figyelt kérdés

Egy munkatársamról lenne szó. Már 1x2x odajött hozzám, de akkor is csak munkaügyben. Mivel tetszik nekem, így még nehezebben barátkozom a félénkségem és a zárkózottságom miatt. Ha összeszedem magam és végre én is odamegyek hozzá beszélgetni, akkor barátkozó legyek vagy legyen benne egy kis plusz, hogy a nőt is lássa bennem? Tudom, hogy van idő és majd alakul. De férfiaknál nincs friendzone? Vagy már rég abba kerültem? Szeretnék végre egy olyan férfival kezdeni, akit megérdemlek. (Olyanokkal kezdtem, akikkel nem voltunk egy hullámhosszon.) És így nagyon nem tudom, mit tegyek. Kínos lenne a koromat is kiírni, de már 30 fele ballagok. Kérlek titeket segítsetek.

L


2018. júl. 19. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.Szemkontaktus

2.Mosoly

3.Érintés


Ne barátkozz, hódíts.

2018. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Házinyuszi=tiltólistás
2018. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Dobd be magad, bébi! Mit veszíthetsz?
2018. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátkozó legyél enyhe utalásokkal. Azokat a férfiak többsége érti és jól kezeli.
2018. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy neki se vagy közömbös, de mivel munkatársak vagytok, ezért lehet, hogy ég nála a piros lámpa.


Ha nyitott vagy, közeledsz felé, még nem történik semmi baj, aztán majd elválik, hogy kialakul-e valami.

2018. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!