Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált, közepkorú nök, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált, közepkorú nök, ti belemnennetek egy ”laza” kapcsolatba olyan pasival, aki az ágybantud nyújtani sokat, de személyisege nem vonzó, peldaul maganakvaló?

Figyelt kérdés

Tehat képesek volnatok egy par órara elvonatkoztatni mindentöl , ha igazan szexhianyban szenvednetek ?

Mondjuk szingli meg minden de hat pont azertmert semmit nem akar tud nyujtani szerintem



#szex #titok #lazasag
2018. júl. 20. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Már megint itt vagy a 60+-os udvadlóddal, nénike? :D


Kéne már lassan egy "Szenior párkapcsolatok" rovat. :D:D:D:D

2018. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a hatvanas udvarló , az ugye megallapitottad hogy impotens ,ezegy potens valaki aki termeszete nem túl hogyismondjam szivmelengetö
2018. júl. 20. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Elégedj meg azzal, hogy a p1nádat melengeti meg. A szívedet majd megmelengeti egy kis hubi+borsodi.
2018. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hú de ócska szöveg
2018. júl. 20. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Aki ilyen ember, nem lehet olyan nagyon jó az ágyban sem, hiszen nem tudja, akarja kimutatni az érzéseit, talán nincsenek is neki, ki tudja. Nem tudom elképzelni hogy egy ilyen ember hirtelen átváltozik valakivé aki odafigyel rám és hajlandó megtanulni hogy nekem mi a jó és megtanítani engem, hogy neki mi a jó.


Bármilyen szex hiány megold a vibri, amit nem ad meg, az a gyengédség, de azt egy ilyen férfi sem tudja megadni. Ne azért simogasson, mert tudja, hogy az nekem jó, ő meg lyukra akar menni, hanem élvezzük egymás testét...ha érted, mi a különbség.

2018. júl. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz utolsó!
2018. júl. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!