Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnökkel mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs kivel megbeszélnem ezt a fajta helyzetet ami a környezetemben alakult ki. Böngésztem az oldalon éa a Te válaszodat szimpatikusnak találtam egy kérdésnél.

A történet annyi, (megpróbálom röviden leírni) 19 éves leszek. Nyári munka gyanánt kis pénkeresés céljából dolgozom. Nagyon jó a társaság, a környezet egyszóval jól érzem magam a munkahelyen. Ám van egy kis bökkenő. Pár emberrel beszélgettem és szinte mindannyian ugyan azt mondták minimális eltérésekkel. A főnök a fő, de természetesen felette van a tulajdonos akit soha se látni. A lényeg, hogy a többen mondták, hogy "oh a főnökkel vigyázni kell, mert a korodbeli lányokat szereti" ...kicsit ezen meglepődtem. Télen lesz ez évzáró buli ahol a vezetőség is ott lesz. Volt olyan ember aki azt mondta nekem, hogy "A főnök tud ám várni az évzáró buliig" most lényegében értem, hogy ezzel mire céloznak. Bejelölt a közösségi oldalon, talán 3 hete. De önmagától, tehát én nem kerestem. Viszont amíg ezeket az információkat nem tudtam meg, addig belájkoltam kb 5 képét is, köztük a profilját is.

Ma felmemtem, hogy szóljak a titkárnőnek mert nem tudok egyik nap bemenni mivel egyik nap nem érek rá. Kopogtam, az üveges ajtón át nem láttam bent senkit sem. Benyitottam és akkor jött ki a főnök az egyik ajtó mögül. Mindketten lefagytunk. Pár másodpercig tág szemekkel nézett, az arca meglepettséget sugárzott. Kimomdam félve, hogy "Elnézést" utána köpni-nyelni nem tudtam, csak zavartan álltam, egy szó nem jött ki először a számon. Aztán Ő köszönt "Szia, miben segíthetek?" én hebegbe-makogva kissé félősen mondtam, hogy "Szia, leszeretném mondani az egyik napomat." Aztán küldte a titkárnőt és Ő eltűnt. Egyébként mindenkit tegezni kell. Tilos a magázás, erről felvilágosítottak engem is mert így közvetlenebb egy beszélgetés is. Elrendeztem a papírokat és kijöttem. Nap végén felkellett menni megint mindenkinek leadni a kulcsokat, akkor a főnöki ajtót akkor tette be valaki amikor bent voltam. Mintha kerülne, de ez szerintem már csak bebeszélés.

Minden nap bejár szinte a főnök, de max csak 4 órákra aztán hazamegy.

Nos, anyámnak a barátnőjével kavart annak idején sok évig a felesége mellett. Volt, mikor nálunk ebédelt, de akkor én még meg se születtem. Azóta felesége sincs, se anyám barátnője nincs meg neki, állítólag korombeli és 21 éves csajokat hajtja. Van aki azt mondta hogy mindig akad neki. Szóval a család egy részét ismerheti régebbről a fent említett okok miatt. Apám meghalt sajnos nagyon rég, szóval elég régi ismerettségek lehettek ezek.


Amióta több ember is ugyan azt állította egytől-egyig azóta furcsa érzések gyötrenek, vajon mi lesz majd télen a bulin? Mi volt ez a meglepett reakció?

Érdekelne pár tanács. Előre is köszönöm.



2018. júl. 21. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
áhh köcsög még mindig keveset fizet
2018. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de te felnőtt ember vagy vagy egy 12 éves kislány? Már most azon pörögsz, hogy mi lesz decemberben? Attól félsz, hogy nem tudsz neki nemet mondani, amikor búgó hangon, csillogó szemekkel magához ölel?


Úgy állítod be az egészet, mintha decemberben neked kötelező lenne lefeküdnöd a főnököddel vagy mintha ha te nem utasíthatnád el a közeledését. Nőjj már fel!

2018. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megleszel neki.
2018. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked már most bejön a főnök....
2018. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Atyaég!!! De megpróbálok normális választ adni.

Szerintem te már alig várod a decembert, hogy lefekhess vele. Sőt, azt hiszed, majd több is lesz belőle, hogy melletted megállapodik (legalábbis egy kis időre).

Én nem tanácsolok semmit, tégy belátásod szerint!

N

2018. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beleestél rendesen. Meg fog d..ni. N
2018. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy...
2018. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!