Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utálják itt ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálják itt ennyire a gyermekes anyukákat, tényleg olyan rossz emberek lennének?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben több gyerekes anyuka kérdés volt ezen a fórumon és meglepő módon a hozzászólók szinte majdnem mind negatívan állították be őket, hogy csak apukát keresnek, eltartót keresnek, a gyengébb szintű férfiakra utaznak, mintha valami számító érzelemmentes nők lennének a gyerekes anyukák. Teljesen úgy lett beállítva, valóban Ilyenek ezek a nők?


Pl egy hozzászól


"

A szexpiaci értékük a béka segge alatt van,ezért sokkal könnyebben megkaphatók. Sokuk teljes anyagi válságban van mert egyedül kell eltartani a pulyákat meg fizetni a rezsit ,közben dolgozni és ide oda hurcolászni a kölköket ami arra készteti őket ,hogy két kézzel kapjanak egy akár gyengén kereső, de munkaképes ,adakozó hajlamú férfi után is mert legalább fizikai segítséget tud nyújtani nekik, no meg kipókhálozza rég nem látogatott odvaikat :D"


2018. júl. 22. 06:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

vannak személyes tapasztalataim egyáltalán nem kaphatók könnyen, egész jól elbodogulnak egyedül is, sokkal több szeretet kapsz tőlük valamiért mint a többitől.


Én imádom őket

2018. júl. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Igen vannak ilyenek, mint amilyen az idézett szöveg. De itt is igaz, hogy egy baromság altalanositani.

Pénzügyi támogatásra sokszor a fiatal gyerektelen nők is rászorulnak. Ugye nem mindenki keres annyit, hogy ki tudjon kohogni egy komolyabb albérletet, és akkor úgy van vele az ember, hogy inkább valakivel együtt fizetnek és úgy könnyebb előre haladni az életben, mint egyedül.

Azon kívül én is ismerek szingli anyukákat, köztük jómagam is az vagyok.

A magam nevében annyit tudok mondani, hogy nem keresek apukát a gyerekemnek, hiszen van neki, csak már nem él velünk.

Pénz tényleg húzós kérdés, de dolgozom és apuka fizet gyt-t és a szüleim is rengeteget segítenek, mint ahogy volt anyósék is.

Kb ugyanannyi dolog hiányzik az életemből, mint bármelyik nőnek, aki egyedülálló.

Egy társ, a szex és a meghittség.

2018. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, én nem utálom őket, szimplán nem foglalkozom velük, nem jönnék össze ilyen nővel (kivéve ha totálisan szerelmes vagyok belé), más gyerekét biztos nem tartanám el. Szerintem nem rossz emberek, csak szerencsétlen helyzetben vannak. Nyilván ha valaki egyedül neveli a gyerekét/gyerekeit és nem tud mindent egymagában megoldani, az igyekszik mielőbb párt találni, aki levesz róla néhány terhet, ez teljesen logikus az ő szempontjából, ettől még nem jelenti azt, hogy érzelemmentes lenne, ez egy szükséghelyzet.
2018. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
14%

Lehet hogy a társadalom úgy érzi hogy túl nagy a népsűrűség ott ahol él. Mivel a városokba tömörülnek az emberek a megélhetés miatt, ezért érezhetik azt hogy sokan vagyunk.

A fogyatkozó falvakban mint ha toleránsabbak lennének az emberek az anyukákkal.

Például egy viszonylag zsúfolt városban tényleg hasonlóan meglepő dolgokat hallottam anyukákra vagy gyerekükre élő szóban is.

2018. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
Az a baj hogy sok anyuka most olyan férfival is megelégszik akit azelőtt még emberszámba se vett. Fordult a kocka,mostmár jó a lenézett ember is.
2018. júl. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
14%

Nem rossz emberek ők, csak nincs az a vonzó, jólkereső, normális férfi, aki egy szüléstől kitágult, felelőtlenül gyerekeket vállalt, leharcolt, anyagilag nem éppen a topon lévő nővel akarna lenni. A jó pasik jó nőt akarnak, és olyat is keresnek.

Lehányt, gátmetszett anyukàknak meg marad a maradék. Talán....

2018. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó az ilyen sekélyes idióták se érdekelnek bennünket :p

Ha téged megtisztel majd egy nő, hogy gyermeket ad neked, te is ugyanebbe a helyzetbe leszel akkor is így velekedsz majd?

Csoda, hogy ezzel a szituval férfiak milliói tudnak együtt élni. . Mármint : várja őket otthon egy nő, akin nyilván látszik a gyerekszules, és valószínűleg te tartasz el mindenkit, mert a nők erre az időszakra kiesnek a pénzügyi kosarból.

2018. júl. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%

Általánosítani nem szabad, én csak szemlélő vagyok, ilyen kapcsolatban még nem voltam.

Az biztos, hogy több olyan anyuka van, aki apukát és pénzügyi támogatót keres.

Már csak azért is, mert nagyon nehéz egyedülálló nőként gyerekkel albérletet találni.

2018. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki kiéli a frusztrációját, hogy ami az életbe szerinte rosszul működik azt itt kicsavarja és igazságként hangoztatja, hogy a kinti világ yin-jét itt yang-ra fordítsa. Így lesz teljes a lelki egyensúlya.


Én nem vállaltam gyereket, de azt látom, hogyha egy kisgyerekes anyuka normális, kedves, akkor könnyen talál magának párt.

A falun bikáját is egy ilyen nő kapta el.

Szóval nem kell őket félteni. Az tény, hogy van aki kizárja mint potenciális partner a gyerek miatt, de a nők is sokkal jobban szelektálnak a gyerekük miatt.

2018. júl. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%
7-eske! Fordítva ülsz a lovon! A világ legtermészetesebb dolga, hogy a férfi felelősséget vállal a családjáért! A sajátjáért! Te meg azt várod el, hogy más kölykét babusgassák?! Az, hogy neked másmilyen tapasztalataid vannak, neadjisten téged otthagyott a választottad gyerekestül, az nem az én dolgom.
2018. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!