Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nőnek évek (kb.10)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek évek (kb.10) próbálkozása után se sikerül tartós kapcsolatot találnia, akkor van még mit remélnie?

Figyelt kérdés

A "nem tartós" alatt pár randit, illetve 1-2 pár hetes kapcsolatot kell érteni, amit sikerült összehozni.

Ha van még remény, akkor úgymond mire fel?


2018. júl. 23. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem van remény.

"Mire fel?" Te is vágysz rá hogy megoldódjon. Nyilván a kedved már nem olyan, mint a legelején. Én is sok randin vagyok túl, tudom miről beszélek. Viszont nem adom fel, mert szükségem van társra, nem szeretek egyedül lenni, ezért - nyilván nem mindig kitörő lelkesedéssel, de - megyek tovább.

2018. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? Megalkudni ne alkudj meg valami rosszban, csak azért, hogy ne legyél egyedül. Hány éves vagy?

Ismerek 40-es nőket, akik egyedülállók, rendben vannak emberileg, aztán mégis rossz pasikat fognak ki sorozatosan. Ez van.

Nekem sem akaródzik könnyen összejönni, 30-as vagyok. Most megint új módszert próbálok ki, hátha. Aki lenne, az nem hozzám való, aki hozzám való, az foglalt...

2018. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha a hölgy nem játszmázik és nem kötekedik minden jelentéktelen marhaságon, akkor lehet kapcsolata.


Én 46 éves, 5 éve egyedül élő fickóként pont azért adtam fel a társkeresést mert nekem csak kötekedő drámakirálynők és bolhából elefántot csináló játszmázók jutottak.

2018. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha őszintén szembenézel magaddal, meg a nyilvánvalóan meglévő hibáiddal, és változtatsz rajtuk. Mert ennek oka van, az biztos.
2018. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg bőven a ligád feletti férfiaknál próbálkozol, ez szokott azok a nők problémája lenni, akik nem tudnak normális kapcsolatra férfit találni.
2018. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
74%
Szerintem érdemes lenne felkeresned pszichológust,vagy egy terapeutát,mert valamilyen oknál fogva ugyanazt a típust vonzod be. Sokszor tudat alatt félünk az újtól,ezért ugyanazt választjuk,mert annak már tudjuk a végkimenetelét,ez ad egy biztonság érzetet,mert lehet alulértékeled magad,nem tudnád kezelni azt,ha valaki szeret téged és közös jövőt tervez veled.Vagy nem hiszed el magadról hogy te ezt megérdemelnéd,de lehet szülői minta is,pl az én anyukám mindig alárendelte magát a kapcsolatokban,és sokáig én is olyan pasikat választottam,akik nem értékeltek eléggé és megalázóan viselkedtek velem.
2018. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem igazán én választok soha. Nem is nagyon közeledik hozzám senki, így nem igazán nincs miből választanom. Ha pedig azt látom, hogy nem igazán kellek senkinek, akkor nem is nagyon látom értelmét, hogy én közeledjek bárki felé.
2018. júl. 23. 13:23
 8/10 anonim válasza:
Ha nincs elég önbizalmad,azt a pasik megérzik,mert tudják hogy szeretetre éhes vagy,és megteszel bármit egy kapcsolatért,vagyis könnyen ágyba visznek. Dolgoznod kéne az önbizalmadon, ha nem vagy elégedett a külsőddel akkor tegyél érte.
2018. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, 21. század van. Te is nyugodtan célozhatsz rá, hogy az illető szimpatikus neked, és ha viszont így van akkor kezdeményezni is fog. Az hogy 10 év próbálkozás után sem tudod hogy kell felhívni magadra a figyelmet, az elég szánalmas. Tekintve, hogy a férfiak sokkal kevésbé válogatósabbak, mint ti nők!

A legkisebb dologért is képesek vagytok dobni vkit.


Ha nem vagy éppen ronda, akkor meg áldozatul estél annak, hogy a fickók nem mernek nálad próbálkozni, tekintve, hogy elég általános a kérők lehúzása, vagy csak simán el küldik őket a f4szba...

2018. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbálj kilépni a komfortzónádból és te is kezdeményezz. Bár nem tudom, más téren működik-e ez a kezdeményezőkészség, mert az szokott lenni, hogy aki társkeresésben passzív, az többnyire más téren is.
2018. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!