Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen batoritast mondanatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen batoritast mondanatok azoknak a nöknek, akik jó pelda es tapasztalat hiján, rossz jellemu/ minösegu ferfit valasztottak es elváltak, utana meg a magany jutott?

Figyelt kérdés

Mondjuk vannak nök , akik vonzereje se túl erös, hiaba törekednek ennek megvaltoztatasara, pechuk is volt es annak idejen , otthonról ” menekulve” egy jellemtelen alak mellett kötöttek ki

Eleg kemeny lehet az ilyen nöknek hogy lassak hogy mas nöket megbecsulnek , adnak a szavukra es husegesek hozzajuk



2018. júl. 23. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Kitartónak kell lenni és nem leállni az első pasival, aki szerelmet vall. Az én kapcsolataim se alalultak valami jól, de 30 éves korom után végre egy jó ember mellett kötöttem ki.
2018. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom javasolni, hogy egy darabig maradjanak egyedül, marha gyorsan húzzanak el (minimum önismereti) terápiára, kezdjenek el a traumáikon dolgozni, tanulják meg alaposan kielemezni ki a beléjük épült rossz kapcsolati mintákat, elemezzék a saját viselkedésmintáikat, a kritériumokat, amik szerint választják a párjaikat és amint építettek némi önismeretet, kezdjenek el tudatosan élni, az erősségeikre építeni, a gyengeségeiken fejleszteni. Önbecsülés nélkül mindig is lábtörtlők magarnak, annak az alapja pedig az önismeret, ami viszont a legtöbb emberből hiányzik. Nehéz és hosszú folyamat, de megtérül az élet összes területén, tapasztalat.
2018. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek, mindenáron kapcsolatban lennie. Én arra jöttem rá, hogy sokkal jobban érzem magam egyedül, mint ha mást is el kellene még viselnem. :) Azt javaslom, hogy gondolják át, kell e nekik ez egyáltalán. A szubjektív véleményem, hogy dgy kapcsolatnak több hátránya van, mint előnye. Egyedül is lehet boldog az ember. :) F
2018. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ott a pont
2018. júl. 23. 19:38
 5/5 anonim ***** válasza:
magamra ismerek a történetben...
2018. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!