Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, ha nagyon vágyom arra, hogy legyen egy kapcsolatom, de közben úgy érzem képtelen lennék megbízni bármilyen férfiban is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok képes bízni benne, hogy valaki tényleg magamért szeret, hogy nem csak kihasznál, otthagy valaki másért, nem leszek elég jó, miközben nagyon vágyom rá, hogy testileg-lelkileg legyen egy társam.
2018. júl. 23. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Dolgozz az önbizalmadon. És ismerkedj kicsit tét nélkül. Azt a szintű bizalmat, amit itt írsz, senki sem fogja tudni csak úgy nyújtani, vagy ha igen, nem szabad neki hinni, mert valamit jelent az, ha valaki túl hamar akar a bizalmadba férkőzni. Semmiképp sem jót.

Nem sietsz sehova, ismerkedj lassan, megfontoltan, úgy, hogy ha út közben ki is derül, hogy ez nem lesz így jó, ne adj annyit magadból, hogy nagyon a padlóra kerülj. Legyél lazább, elsőre ne várd sem magadtól, sem a másiktól, hogy ez lesz a vége, csak egy kicsit "sodródj" és élvezd.


Nekem is voltak ilyen problémáim és amellett, hogy helyretettem az önbecsülésem, inkább úgy ismerkedtem, hogy barátkoztam. A mostani páromat is 2 éve ismertem, mikor lett köztünk valami, nekem ez így volt kényelmes és biztonságos. Nem mindenkinek megy az, hogy valakivel úgy megy randira, hogy nem is ismeri és úgy kezdik el a romantikázást.

2018. júl. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. Ne általánosíts, tehát ne állítsd azt sok negatív példa alapján, hogy minden férfi megbízhatatlan lenne


2. Akiben valóban nem bízhatsz, abba természetesen ne bízzál. Ha van egy kis eszed, akkor külön tudod választani az eddigi tapasztalataid alapján, hogy kiben bízzál és kibe ne.


3. Keresd azokat a férfiakat, akik bizalmat keltenek benned, és rájuk koncentrálj, ne azokra, akikben csalódtál.

2018. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!