Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy komolytalan, nagyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy komolytalan, nagyra nőtt, örök gyerek vagyok, sosem lesz komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Nehezen veszem komolyan a dolgokat, általában megpróbálok mindenféle feszültséget öniróniával átitatott humorral oldani, néha sikerül is, jót röhögünk, megy tovább az élet. Kapcsolatban is előfordul, hogy átkapcsolok ilyenbe, de a (leendő nem létező) szerelmem ezzel sosem akarnám megbántani, tudom, hol a határ. Viszont úgy veszem észre, hogy a fentiek miatt erősen hátrányból indulok, pontosan azt érem el, hogy nem vesznek engem sem komolyan, mint embert, ezért még inkább rágörcsölök, amit még több hülyeséggel próbálok leplezni, hogy ne derüljön ki, mennyire be vagyok szarva a kapcsolatteremtéstől és a felelősségvállalástól... 20+/F
2018. máj. 23. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Látens bu zi vagy, ennyi.
2018. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gyere privátba, cuncimókus! ;)
2018. máj. 23. 21:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel!
2018. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy legalább ezt észreveszed és változni akarsz. Sok pasi 30 felett is egy pont ilyen nagyranőtt gyerek, de észre sem veszik.
2018. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig az önirónia nyerő szokott lenni. Persze a buta emberek nem biztos hogy értik a poént.
2018. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm, jól esik, hogy legalább egy ember így gondolja. :) Változni nehéz, de törekszem rá.


#5 Az önirónia? Attól maximum összezár a női comb...

2018. máj. 23. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit te leírtál, az szerintem egyáltalán nem gáz. Nagyra nőtt gyereknek én inkább azt tartom, aki minden hülyeségen hisztizik, önállótlan, meg irányítani kell, mintha az anyja lennék.
2018. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan ez vagyok csak lányban és én megtaláltam azt a csodás srácot, aki képes tolerálni ezt az énem :D

Szóval ne add fel!

2018. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én inkább így állok hozzá:


"Akit az istenek szeretnek, örökre meghagyják gyereknek."

2018. máj. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!