Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja itt néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja itt néhány férfi, hogy átlagosként semmi esélyük, ha én nem ezt tapasztalom?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból végigpörgettem azt az ismerőseim részleget a facebookon. A legtöbb pár átlagos, és több olyan volt ahol a nő szebb mint amennyire a férfi jóképű. Olyat is láttam ahol vagy az egyik, vagy a másik csúnyácska. Huszonéves ismerőseim vannak többnyire.


Miért mondják mégis, hogy egy átlagos férfinek semmi esélye nincs átlagos nőknél sem? Azt még hozzáteszem, hogy a legtöbb ismerősöm nem pénzes, hanem teljesen átlagos anyagilag is.



2018. júl. 27. 15:33
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nem állítom, hogy az "unalmas hétköznapi" embereknek nem lehet párjuk. Vannak nők, akik elfogadnak egy ilyen férfit is, sőt akár még vonzónak is találják. Viszont tény, hogy jóval több ilyen férfi van, mint amennyi kereslet van rájuk.

Sőt, mivel az ilyen emberek nem tűnnek ki semmivel, ezért nagyrészt a szerencsén múlik, hogy a sok "szürke" pasi közül őket választották a másikak helyett.

2018. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
#30:Teljesen egyetértek.Van kivétel is,de a társkereső oldalak többsége szerintem egy pöcegödör,ahol nehéz kincset találni.A barátnőmet társkeresőn ismertem meg,de vele egészen más volt a helyzet.Beszélgettünk egy órát,aztán amikor időnk volt találkoztunk.Délután 4-kor találkoztunk és este 11-ig beszélgettünk.De ő a 0.00001%-ba tartozik.
2018. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!