Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlságosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szerelmes vagyok valakibe, és félek hogy pofáraesés lesz belőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az egyetemen megismertem egy lányt és sikerült 2 talit összehozni (úgy hogy a másodikat ő akarta), rengeteget beszélgettünk, viszont a lány a nyáron külföldön van.


Igazából nyáron annyi volt, hogy rendszeresen írogattunk, viszont sikerült egy kicsit az agyára mennem, úgyhogy írta hogy egy kicsit szüneteltessük a beszélgetést. Azóta eltelt pár hét, de úgy gondolom, hogy legközelebb majd egyetemen fogok vele beszélni.


Na és az a baj, hogy nem akarok gondolni rá, de minden órában eszembejut. Egyszerűen annyira az ideálom mind külsőben, mind belsőben, hogy hihetetlen. Van hogy párválasztásnál kompromisszumot kell kötni, de egyszerűen nem találok benne hibát, és voltam már párszor szerelmes, de ilyen erős érzést még senki se váltott ki belőlem. És most nyáron lenne időm ismerkedni, de egyszerűen más lányhoz nincs kedvem, én őt szeretném meghódítani, és ha úgy alakulna, annyira büszkén mutatnám be a barátaimnak. És már most nagyon várom a szeptembert, hogy találkozhassak vele. És nagyon félek is, hogy mi lesz a továbbiakban... És az a baj hogy már azon is gondolkodtam hogy mivel lepem meg születésnapján meg ilyenek, tudom hogy minél többet gondolok ilyenekre annál jobban fog fájni a csalódás, de nem tudok mit tenni.


Valaki volt már hasonló helyzetben?


2018. júl. 28. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk írj rá megint. Ez a szüneteltessétek a beszélgetést dolog amúgy se biztató. Ha valaki szimpatikus nekem, azzal beszélgetni akarok és nem lekoptatni...


29n

2018. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye ő kint van amerikában, és ott is rengeteg dolga van, meg szerintem nem akar most az otthoni dolgokkal foglalkozni... Meg amúgy sincs sok értelme úgy beszélgetni hogy több ezer kilométer van közöttünk...
2018. júl. 28. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek már búcsút mondhatsz. Ha az agyára mentél egy kicsit is, onnantól kb. 0.00000000001% az esélye hogy minden a régi legyen. Általában ez így van a nőknél.
2018. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme beszélgetni, csak mert ő külföldön van?! De ha ilyet mondott, hogy "szüneteltessük a beszélgetést", akkor el is felejtheted őt nyugodtan, nem érdekled.
2018. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remek. Vajon mikor jön el az a pont amikor egy lány fog engem keresni...
2018. júl. 28. 23:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, 1-es vagyok. Konkrétan a Plútón is lehetnék, akkor is beszélgetnék azzal az emberrel, ha akarnék, mert szimpatikus. Ő lekoptatott, csak mese habbal az "el vagyok foglalva" szöveg. 21 századbam vagyunk, az instant üzenetek kora. Nem is éetem miért meséled be magadnak, hogy biztos csak a bokros teendői.



29n

2018. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!